Skontaktuj się z Nami Tutaj
Technologie i trendy

CO-Link™

CO-Link™ to opracowane przez LINAK rozwiązanie umożliwiające podwojenie liczby kanałów w systemach siłowników, przy zastosowaniu już dostępnych produktów LINAK. Pozwala uzyskać dwukrotnie większą moc i prowadzić obsługę za pomocą tego samego (pojedynczego) panelu obsługowego.

CO-Link™

Dwie skrzynki kontrolne i jeden pilot
Są zastosowania, w których cztery kanały dostępne w systemie siłowników będą niewystarczające. Zaawansowane rozwiązania w sektorze opieki medycznej, np. łóżka specjalistyczne, krzesła bariatryczne oraz stoły i fotele zabiegowe, mogą wymagać dostępu do dodatkowych kanałów na potrzeby wprowadzenia dodatkowych siłowników lub funkcji. W przypadku skrzynek kontrolnych LINAK CO61, CO65 lub CO71 istnieje możliwość sięgnięcia po rozwiązanie CO-Link, które zapewnia: 

  • dostęp do ośmiu kanałów i dwukrotnie większą moc
  • prostą konfigurację z wykorzystaniem kabli i dostosowanego oprogramowania,
  • usprawnioną logistykę dzięki wykorzystaniu posiadanych produktów.

CO-Link to nie produkt. Jest to rozwiązanie opracowane przez firmę LINAK z myślą o zaspokojeniu potrzeb klientów prowadzących produkcję specjalistycznych rozwiązań dla sektora opieki medycznej, które wymagają większej liczby kanałów niż tradycyjne cztery.

Do ośmiu kanałów z myślą o specjalistycznych rozwiązaniach
Rozwiązanie LINAK CO-Link umożliwia wprowadzenie zaawansowanego napędu w wysoce specjalistycznych rozwiązaniach dla sektora opieki medycznej. Rozwiązanie polega na wprowadzeniu dodatkowej skrzynki kontrolnej CO61, co powoduje podwojenie liczby dostępnych kanałów oraz uzyskanie dodatkowej mocy. Zastosowanie dwóch skrzynek kontrolnych gwarantuje w ten sposób podwojenie mocy aplikacji. Obsługa odbywa się za pomocą pojedynczego panelu obsługowego.

Zamów przewód i pobierz oprogramowanie
Rozwiązanie CO-Link eliminuje konieczność tworzenia nowego, kosztownego systemu. Wystarczy podłączyć dwie skrzynki kontrolne za pomocą przewodu za pośrednictwem standardowej skrzynki przyłączeniowej MJB. Oprogramowanie obsługowe zostało dostosowane do potrzeb związanych z eksploatacją tego unikalnego rozwiązania i jest od razu dostępne do pobrania.

Budowa i konfiguracja w oparciu o istniejące elementy
Naturalnie łóżka specjalistyczne i inne zaawansowane rozwiązania dla sektora opieki medycznej nie sprzedają się w tak dużej liczbie egzemplarzy jak na przykład łóżka szpitalne czy zwykłe podnośniki pacjenta. Właśnie z tego powodu rozwiązanie CO-Link bazuje na tych produktach LINAK, które producent posiada na stanie. Są to te same siłowniki, skrzynki kontrolne, panele obsługowe itp. Przekłada się to na ułatwienie logistyki i większą elastyczność w reagowaniu na potrzeby klienta.

 
CO-Link play-icon

LINAK CO-Link™ – zaawansowany napęd oferujący dwukrotnie większą moc

Pliki

Przegląd produktów MEDLINE & CARELINE

Poznaj szeroki wybór innowacyjnych produktów MEDLINE & CARELINE, które pomogą ci usprawnić sprzęt wykorzystywany w szpitalach i placówkach opieki medycznej.

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt