Technologie i trendy

CO-Link™

CO-Link™ to opracowane przez LINAK rozwiązanie umożliwiające podwojenie liczby kanałów w systemach siłowników, przy zastosowaniu już dostępnych produktów LINAK. Pozwala uzyskać dwukrotnie większą moc i prowadzić obsługę za pomocą tego samego (pojedynczego) panelu obsługowego.

Dwie skrzynki kontrolne i jeden pilot
Są zastosowania, w których cztery kanały dostępne w systemie siłowników będą niewystarczające. Zaawansowane rozwiązania w sektorze opieki medycznej, np. łóżka specjalistyczne, krzesła bariatryczne oraz stoły i fotele zabiegowe, mogą wymagać dostępu do dodatkowych kanałów na potrzeby wprowadzenia dodatkowych siłowników lub funkcji. W przypadku skrzynek kontrolnych LINAK CO41, CO61 lub CO71 istnieje możliwość sięgnięcia po rozwiązanie CO-Link, które zapewnia: 

  • dostęp do ośmiu kanałów i dwukrotnie większą moc
  • prostą konfigurację z wykorzystaniem kabli i dostosowanego oprogramowania,
  • usprawnioną logistykę dzięki wykorzystaniu posiadanych produktów.

CO-Link to nie produkt. Jest to rozwiązanie opracowane przez firmę LINAK z myślą o zaspokojeniu potrzeb klientów prowadzących produkcję specjalistycznych rozwiązań dla sektora opieki medycznej, które wymagają większej liczby kanałów niż tradycyjne cztery.

Do ośmiu kanałów z myślą o specjalistycznych rozwiązaniach
Rozwiązanie LINAK CO-Link umożliwia wprowadzenie zaawansowanego napędu w wysoce specjalistycznych rozwiązaniach dla sektora opieki medycznej. Rozwiązanie polega na wprowadzeniu dodatkowej skrzynki kontrolnej CO61, co powoduje podwojenie liczby dostępnych kanałów oraz uzyskanie dodatkowych 200 W mocy. Obsługa odbywa się za pomocą pojedynczego panelu obsługowego.

Zamów przewód i pobierz oprogramowanie
Rozwiązanie CO-Link eliminuje konieczność tworzenia nowego, kosztownego systemu. Wystarczy podłączyć dwie skrzynki kontrolne CO41CO61 lub CO71 za pomocą przewodu za pośrednictwem standardowej skrzynki przyłączeniowej MJB. Oprogramowanie obsługowe zostało dostosowane do potrzeb związanych z eksploatacją tego unikalnego rozwiązania i jest od razu dostępne do pobrania.

Budowa i konfiguracja w oparciu o istniejące elementy
Naturalnie łóżka specjalistyczne i inne zaawansowane rozwiązania dla sektora opieki medycznej nie sprzedają się w tak dużej liczbie egzemplarzy jak na przykład łóżka szpitalne czy zwykłe podnośniki pacjenta. Właśnie z tego powodu rozwiązanie CO-Link bazuje na tych produktach LINAK, które producent posiada na stanie. Są to te same siłowniki, skrzynki kontrolne, panele obsługowe itp. Przekłada się to na ułatwienie logistyki i większą elastyczność w reagowaniu na potrzeby klienta.

 

Pliki

Przegląd produktów MEDLINE & CARELINE

Poznaj szeroki wybór innowacyjnych produktów MEDLINE & CARELINE, które pomogą ci usprawnić sprzęt wykorzystywany w szpitalach i placówkach opieki medycznej.

Masz pytanie dotyczące technologii siłowników elektrycznych?

- Nie jesteśmy wyrocznią. Niemniej jesteśmy ekspertami w dziedzinie technologii siłowników i chętnie odpowiemy na wszelkie pytania z tym związane.