Skontaktuj się z Nami Tutaj
Technologie i trendy

Care for Tomorrow Today

Idea Care for Tomorrow Today™ odzwierciedla sposób myślenia firmy LINAK. Uważamy, że bardzo ważne jest myślenie perspektywiczne, które pozwoli nam dostarczać światu rozwiązania będące źródłem rzeczywistej poprawy bezpieczeństwa, komfortu i ergonomii pacjentów oraz personelu medycznego.

W związku z tym, że rośnie liczba osób wymagających opieki przy malejącej liczbie osób gotowych do jej zapewnienia, istnieje pilne zapotrzebowanie na inteligentne rozwiązania będące źródłem wydajnych procesów roboczych oraz wzrostu komfortu i bezpieczeństwa pacjentów. W związku z tym idea budowania lepszej przyszłości stała się podstawą każdej naszej decyzji w LINAK.

Uważamy, że bardzo ważne jest myślenie perspektywiczne, ponieważ tylko w ten sposób możemy dostarczać światu zaawansowane rozwiązania, będące źródłem realnych korzyści. Mamy nadzieję, że zdecydujesz się towarzyszyć nam w tej podróży.

Zmień coś na lepsze
Zachęcamy do wykorzystania naszych rozwiązań Intelligent Care Solutions™ w innowacyjnych konstrukcjach łóżek w domach opieki, wózków inwalidzkich, podnośników pacjenta oraz stołów diagnostycznych – z korzyścią dla pacjentów, opiekunów oraz całego społeczeństwa.

Innymi słowy: Care for Tomorrow Today

„Inteligentne rozwiązania dla sektora opieki medycznej, takie jak inteligentne łóżka, nie oznaczają zmniejszenia częstotliwości wizyt u pacjentów. Umożliwiają nam jedynie składanie im wizyt wtedy, gdy są one najbardziej potrzebne. Przekłada się to na korzyści dla użytkowników, ich rodzin oraz dla nas samych”.

Henriette Petersen, opiekun pacjenta.

Pliki

Przegląd produktów MEDLINE & CARELINE

Poznaj szeroki wybór innowacyjnych produktów MEDLINE & CARELINE, które pomogą ci usprawnić sprzęt wykorzystywany w szpitalach i placówkach opieki medycznej.

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.