Skontaktuj się z Nami Tutaj
Technologie i trendy

Regulacja położenia w meblach wielofunkcyjnych

Mieszkańcy nowoczesnych miejskich mikroapartamentów często muszą wykazać się kreatywnością w urządzaniu wnętrz. Mając do dyspozycji minimalną ilość przestrzeni, częściej wybierają meble, które mogą pełnić kilka funkcji jednocześnie.

Jednym z najszybciej rozwijających się aktualnie trendów w wystroju i urządzaniu wnętrz są meble wielofunkcyjne. Łączenie zalet wzorniczych i funkcjonalnych zyskuje na popularności, tym bardziej że populacje miast liczą miliony mieszkańców, wśród których rośnie zapotrzebowanie na mikroapartamenty

W poszukiwaniu optymalnej przestrzeni do życia
Wszechstronne rozwiązania i projekty pozwalają użytkownikom cieszyć się wysokim poziomem komfortu – nawet w najmniejszych wnętrzach – często w niezwykle atrakcyjny i stylowy sposób.

Mówiąc prościej, meble wielofunkcyjne projektuje się tak, aby spełniały więcej niż jedno zadanie lub cel i zarazem pozwalały maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń. Wraz z nimi elastyczność wchodzi na salony.

Ruch sposobem na większą elastyczność
Systemy regulacji położenia w meblach projektowanych z myślą o mikroapartamentach stają się coraz bardziej naturalnym i oczywistym elementem codzienności mieszkańców dużych miast. LINAK, jako producent wysokiej jakości rozwiązań z zastosowaniem siłowników elektrycznych do mebli z regulacją położenia, uważnie śledzi ewolucję funkcjonalnego designu. Siłowniki elektryczne zapewniają nie tylko luksus w postaci inteligentnych systemów płynnej regulacji położenia elementów mebli i wyposażenia, ale także ograniczają wysiłek związany z manualnym przekształceniem fotela w łóżko lub stolika kawowego w stół jadalny.

W artykułach zamieszczonych poniżej prezentujemy przykładowe możliwości wielofunkcyjnego projektowania najbardziej popularnych mebli domowych. Wszystkie projekty świadczą o pomysłowości, intuicyjności i kreatywności ich twórców.

Łóżka wielofunkcyjne

Łóżka wypoczynkowe

Łóżko często zajmuje niemało miejsca. Istnieją jednak łóżka, które pełnią więcej niż jedną funkcję i zarazem pozwalają zaoszczędzić miejsce. Oto trzy przykłady.
Dowiedz się więcej.
 
 
Fotele wielofunkcyjne

Fotele rozkładane i wypoczynkowe

Kto nie chciałby mieć wygodnego fotela. Przy odrobinie kreatywności można mieć więcej niż fotel. Oto trzy przykłady.
Dowiedz się więcej.
 
 
Stoły wielofunkcyjne

Stoły i biurka

Odpowiednia ilość miejsca przy stole jadalnym w małym mieszkaniu bywa dobrem deficytowym. Dobrym rozwiązaniem byłby stół wielofunkcyjny. Oto trzy przykłady.
Dowiedz się więcej.
 
 
Sofy wielofunkcyjne

Sofy i leżanki

Większość z nas nie wyobraża sobie życia bez sofy czy kanapy. To, że sofa może pełnić więcej niż jedną funkcję, ucieszy z pewnością posiadaczy małego metrażu.
Dowiedz się więcej.
Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt