Skontaktuj się z Nami Tutaj
Trendy Mikroapartamenty - Nowy Jork

LifeEdited2 – 32m², Nowy Jork

 
 

Apartament o powierzchni 32 m² znajdujący się w nowojorskiej dzielnicy Soho jest doskonałym przykładem małego mieszkania. Apartament LifeEdited2 został zaprojektowany przez Grahama Hilla, który jest zwolennikiem małych wnętrz i specjalizuje się w projektowaniu minimalistycznych apartamentów wielofunkcyjnych.

Na niewielkiej, bo liczącej zaledwie 32 m² powierzchni, Graham Hill urządził apartament ze stołem dla 10 osób, czterema łóżkami, dużą ilością miejsca do przechowywania oraz oddzielnymi kuchnią i łazienką.

Mieszkanie ma jeden pokój, który pełni funkcję sypialni, salonu i jadalni. Wysokość siedziska sofy można regulować ręcznie, przekształcając ją w miejsce do siedzenia przy dużym stole jadalnym. Łóżko jest na co dzień chowane w zabudowie ściennej za sofą i rozkładane na noc. Z kolei domowe biuro można wykorzystać jako barek oraz przekształcić w pokój gościnny z dwoma łóżkami, wykorzystując w tym celu moduły sofy z salonu.

Wprowadzenie siłowników elektrycznych do poszczególnych elementów wyposażenia umożliwiłoby składanie łóżka za jednym naciśnięciem przycisku, bez zbędnego obciążania pleców. Gdyby natomiast zastosować system LINAK do regulacji wysokości sofy i stołu, stół mógłby pełnić funkcję biurka do pracy stojącej. W ten sposób można by wprowadzić dodatkowe opcje, dzięki którym to małe mieszkanie w Nowym Jorku stałoby się jeszcze bardziej funkcjonalne.

Dowiedz się więcej o apartamencie na LifeEdited.com.

Trendy Mikroapartamenty - Nowy Jork

© 2018 LifeEdited. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Pliki

Przegląd produktów segmentu HOMELINE

Poznaj szeroką gamę systemów i produktów segmentu LINAK HOMELINE do łóżek i foteli rozkładanych z regulacją położenia.

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt