System

LINAK Desk Frame 1 – elastyczne rozwiązanie z ramą

Desk Frame 1 to elastyczne rozwiązanie z ramą, które zostało opracowane przez firmę LINAK®. Umożliwia tworzenie indywidualnych i niepowtarzalnych stanowisk do pracy biurowej poprzez swobodne łączenie większości produktów z oferty segmentu DESKLINE. Możliwości są praktycznie nieograniczone.

Rozwiązanie Desk Frame 1 (DF1) pozwala w elastyczny sposób stworzyć własne stanowisko do pracy biurowej z wykorzystaniem kompletnej ramy i gotowych zestawów. Koncepcja opracowana przez LINAK umożliwia swobodne łączenie większości produktów z oferty segmentu DESKLINE®. Wystarczy wybrać ramę górną w technologii LINAK Kick & Click™, a następnie połączyć ją z zestawem DESKLIFT™ (w skład którego wchodzą kolumny podnoszące, skrzynka kontrolna, panel biurkowy i kable) i zestawem stóp DESKLIFT™ Feet. Zwieńczeniem całości będzie dostarczony przez ciebie dowolny blat.

Desk Frame 1 Kick & Click

Rama - Kick & Click™
Rama górna w technologii Kick & Click™  pozwala w prosty i szybki sposób zamontować kolumny podnoszące do blatu biurka. Nie potrzeba narzędzi, wkrętów ani śrub – wystarczy połączyć poszczególne elementy na zatrzask. Rama jest dostępna w trzech wersjach: Fixed (do biurek o szerokości do 120 cm), Adjustable (do biurek o szerokości 140 – 200 cm) i Base (do biurek z regulowaną szerokością).

 
Zestaw Desk Frame 1 Setpack

Nogi - DL SetPack
Zestaw DESKLIFT™ SetPack (DL SetPack) to gotowy pakiet zawierający wszystkie niezbędne podzespoły elektryczne: dwie kolumny podnoszące, panel biurkowy, skrzynkę kontrolną i całe okablowanie. Producent biurka otrzymuje więc wszystko, czego potrzebuje do wprowadzenia systemu elektrycznej regulacji w połączeniu z bezkompromisową swobodą projektowania wynikającą z faktu, że każda część jest dostępna w różnych wariantach. Do wyboru są kolumny o przekroju okrągłym, kwadratowym i prostokątnym oraz kolumny dwu- i trzyczęściowe w konfiguracji standardowej lub odwróconej. Kolumny są dostępne w trzech standardowych kolorach oraz kompatybilne z różnymi panelami biurkowymi. Wystarczy wybrać ten, który jest najbardziej odpowiedni do potrzeb. Możliwości jest wiele.

 
Stopy Desk Frame 1

Stopy - DL Feet
DESKLIFT™ Feet (DL Feet) to zestaw stóp do biurek z regulacją wysokości. Stopy dostępne są w dwóch standardowych długościach i różnych szerokościach, zależnie od konstrukcji kolumn podnoszących LINAK®. Ponadto do wyboru są dwa rozwiązania montażowe – zewnętrzne i wewnętrzne.

 

LINAK® to pojedyncze źródło zaopatrzenia
Pod wieloma względami koncepcja DF 1 stanowi dopełnienie jednego z najbogatszych na rynku katalogów produktów dla systemów elektrycznych do mebli biurowych z regulacją położenia. Już wcześniej oferta produktowa firmy LINAK pozwalała na tworzenie najbardziej zaawansowanych biurek i stanowisk roboczych z rozwiązaniami antykolizyjnymi, takimi jak Desk Sensor 1 i PIEZO™ , a także energooszczędnych i ekologicznych biurek w oparciu o technologię ZERO™ oraz elementy wykonane w technologii PVC-Free™ .

Przedstawiamy rozwiązanie Desk Frame 1 play-icon

Przedstawiamy rozwiązanie Desk Frame 1

Desk Frame 1: Jak przeprowadzić montaż biurka play-icon

Desk Frame 1: Jak przeprowadzić montaż biurka

Pliki

Przegląd produktów DESKLINE

System regulacji wysokości z wykorzystaniem siłownika elektrycznego to najlepszy sposób na uzyskanie przewagi konkurencyjnej oraz korzyści biznesowych dla każdego producenta biurek, stołów lub blatów roboczych.

Broszura poświęcona rozwiązaniu Desk Frame 1

Poznaj rozwiązanie LINAK Desk Frame 1 obejmujące wszystkie elementy potrzebne do zbudowania kompletnej ramy biurka z elektryczną regulacją wysokości do pracy stojąco-siedzącej. Rozwiązanie składa się z trzech zestawów: ramy górnej w technologii Kick & Click™, zestawu DL SetPack (zawierającego dwie kolumny podnoszące, skrzynkę kontrolną, panel biurkowy i kable) oraz zestawu DL Feet.

Subskrybuj wiadomości firmy LINAK

Otrzymuj aktualne informacje o tym, w jaki sposób technologia siłowników podąża za współczesnymi megatrendami i stawia czoła wyzwaniom przyszłości.