LINAK PIEZO™: antykolizyjne rozwiązanie zapobiegające uszkodzeniom
Technologie i trendy

Zapobieganie uszkodzeniom w oparciu o technologię PIEZO™

Technologia antykolizyjna LINAK PIEZO™ zapobiega uszkodzeniom w przypadku, gdy sprzęt w czasie ruchu napotka na przeszkodę. Rozwiązanie nadaje się do zastosowania we wszystkich typach biurek, stanowisk roboczych, mebli kuchennych, lad sklepowych oraz stojaków na telewizory i ekrany.

Technologia antykolizyjna PIEZO to gwarancja dłuższej żywotności elementów wyposażenia Twojego biura. W ramach zabezpieczenia inwestycji system PIEZO zapobiega uszkodzeniom w przypadku, gdy w czasie przemieszczania blat biurka napotka przeszkodę.

Obejrzyj film i dowiedz się więcej o zaletach systemu wyposażonego w rozwiązanie antykolizyjne i przeznaczonego do stołów biurowych. 

Co to jest PIEZO?
LINAK PIEZO™ to nazwa unikalnej technologii antykolizyjnej bazującej na rozwiązaniu sprzętowym. Czujnik PIEZO może zostać w pełni zintegrowany z kolumną biurka bez widocznych zmian w konstrukcji czy potrzeby dodatkowego montażu. Rozwiązanie sprzętowe odznacza się wyższą czułością i krótszym czasem reakcji w porównaniu z systemami opartymi na oprogramowaniu. 

Jak to działa?
Wbudowany czujnik PIEZO rozpoznaje przeszkodę w czasie opuszczania lub podnoszenia biurka, po czym następuje zatrzymanie ruchu i przesunięcie w przeciwnym kierunku, tak aby uniknąć uszkodzeń. Wystarczy usunąć przeszkodę, aby wznowić ruch. 

Technologia PIEZO w kolumnach podnoszących
Firma LINAK może poszczycić się najszerszą ofertą produktową na rynku. Wiele kolumn podnoszących LINAK dostępnych jest z technologią PIEZO. Kolejne będą dostępne wkrótce.

Pliki

Przegląd produktów DESKLINE

System regulacji wysokości z wykorzystaniem siłownika elektrycznego to najlepszy sposób na uzyskanie przewagi konkurencyjnej oraz korzyści biznesowych dla każdego producenta biurek, stołów lub blatów roboczych.

Jakość segmentu DESKLINE

Najwyższą jakość swoich produktów zawdzięczamy wysokiej jakości podzespołów, na wpół zautomatyzowanej produkcji, wykwalifikowanym pracownikom oraz rygorystycznym procedurom testowym.

PIEZO – technologia antykolizyjna oparta na rozwiązaniu sprzętowym

Zadbaj o wydłużenie okresu eksploatacji swojego biurka, wprowadzając system przeciwkolizyjny PIEZO™ Dowiedz się więcej na temat zastosowań technologii PIEZO.

Masz pytanie dotyczące technologii siłowników elektrycznych?

- Nie jesteśmy wyrocznią. Niemniej jesteśmy ekspertami w dziedzinie technologii siłowników i chętnie odpowiemy na wszelkie pytania z tym związane.

Subskrybuj wiadomości firmy LINAK

Otrzymuj aktualne informacje o tym, w jaki sposób technologia siłowników podąża za współczesnymi megatrendami i stawia czoła wyzwaniom przyszłości.