Skontaktuj się z Nami Tutaj
Meble wypoczynkowe

Sofa rozkładana z maksymalnym komfortem

Systemy siłowników do elektrycznych sof rozkładanych umożliwiają regulację położenia za naciśnięciem jednego przycisku. Połączenie szeregowe typu „plug and play”, ograniczona liczba kabli oraz sterowanie bezprzewodowe oznaczają, że systemy można łatwo zintegrować z niemal każdą konstrukcją.

Elektrycznie regulowana sofa rozkładana z systemem siłowników LA10

Systemy siłowników elektrycznych do wysokiej jakości sof rozkładanych

Elastyczne rozwiązania do złożonych zastosowań
System siłowników LINAK® to doskonałe rozwiązanie do zastosowań obejmujących wiele elementów regulacji, takich jak sofa rozkładana. Kompaktowa konstrukcja systemu i ograniczona liczba kabli ułatwiają integrację z dowolną sofą. Bezprzewodowa jednostka sterująca zapewnia elastyczne opcje montażu dla różnych sekcji aplikacji z wykorzystaniem jednej lub kilku opcji sterowania.

Rozwiązywanie typowych problemów
System składa się z maksymalnie 5 siłowników połączonych szeregowo, jednego lub kilku sterowników i stacji ładowania. Zasada łączenia w sieć łańcuchową umożliwia podłączenie systemu bez konieczności użycia skrzynki kontrolnej, co zapewnia maksymalną swobodę projektowania. Cały system jest oparty na badaniach i opiniach wielu osób w całym łańcuchu wartości foteli rozkładanych z elektryczną regulacją i rozwiązuje najczęstsze problemy, takie jak przerwane kable, zmienne wymiary zabudowy oraz głębokie rozładowanie akumulatorów.

Zoptymalizowane rozwiązanie akumulatorowe
Rozwiązanie systemowe wykorzystuje akumulator LINAK BA002. Inteligentna skrzynka akumulatorowa rozwiązuje kilka problemów, jakie ujawniliśmy w naszych badaniach, w szczególności w zakresie głębokiego rozładowania. Atrakcyjność systemu jest jeszcze większa, ponieważ akumulator i możliwość ładowania pozwalają na jego zastosowanie w dowolnym miejscu.

Czytaj więcej
LA10 i BP12

Pliki

Systemy siłowników do foteli rozkładanych

Zapoznaj się z ofertą niezawodnych systemów siłowników do foteli rozkładanych z regulacją położenia w technologii bezprzewodowej. Dzięki przeprowadzonym przez nas badaniom oferowany system uwzględnia cały łańcuch wartości.

Broszura poświęcona aplikacji My Recliner™

Aplikacja LINAK My Recliner™ to inny sposób zdalnego sterowania. Sprawdź, co oferuje i jak ją personalizować.

Przegląd produktów segmentu HOMELINE

Poznaj szeroką gamę systemów i produktów segmentu LINAK HOMELINE do łóżek i foteli rozkładanych z regulacją położenia.

Zastosowania w meblach wypoczynkowych

Rozwiązania z zastosowaniem siłowników LINAK zapewniają komfortowy ruch w różnego typu meblach wypoczynkowych, takich jak łóżka, fotele rozkładane i sofy.

Czytaj więcej

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt