Skontaktuj się z Nami Tutaj
Meble wypoczynkowe

Fotele rozkładane

Systemy siłowników LINAK do foteli rozkładanych z oparciem dla nóg są proste do zintegrowania z praktycznie każdą konstrukcją. Podzespoły systemu są niewielkie i dyskretne. Uproszczona konfiguracja pozwala na dopasowanie systemu do potrzeb indywidualnego mebla. To, w połączeniu z kilkoma dodatkowymi rozwiązaniami, pozwala znacznie poprawić ogólną jakość całej aplikacji.

Fotel rozkładany

Systemy siłowników elektrycznych do nowoczesnych foteli rozkładanych

Projektowanie foteli rozkładanych i innych ekskluzywnych mebli wypoczynkowych nie jest łatwe. Klienci mają wysokie wymagania i poszukują rozwiązań, które zapewnią im niczym niezakłócone użytkowanie przez wiele lat. Równocześnie oczekują, że regulacja będzie prosta i intuicyjna w obsłudze, a system będzie działał bezpośrednio po podłączeniu. Dzięki siłownikom LINAK® można mieć wszystko w jednym:

  • wysokiej jakości napęd bez zbędnego okablowania
  • możliwość konfiguracji pod kątem indywidualnych potrzeb
  • Swoboda projektowania bez konieczności kompromisów
 

Firma LINAK® ma niemal 20 lat doświadczenia w tworzeniu innowacyjnych systemów regulacji do mebli wypoczynkowych. Zoptymalizowanie konstrukcji i funkcji bez konieczności jakichkolwiek kompromisów nie jest proste. Niemniej jednak jest to prawdopodobnie najważniejszy krok w drodze do sukcesu. Naszą rolą jest dostarczenie klientowi najbardziej niezawodnego systemu na świecie i zarazem zapewnienie mu całkowitej swobody dalszego projektowania. Oto, jak to robimy.

Brak słabych punktów i lepsza jakość
Pozaginane i zerwane kable w systemach regulacji są często bezpośrednią przyczyną awarii i niestabilnego działania. Rozwiązania LINAK są wyposażone w technologię Bluetooth®, która pozwala bezprzewodowo połączyć system regulacji z panelem obsługowym. Brak kabli biegnących przez przeguby konstrukcji eliminuje słabe strony i gwarantuje użytkownikom nieprzerwane działanie przez wiele lat.

Możliwość personalizacji ustawień
Nie ma dwóch dokładnie takich samych foteli. Szybko zmieniające się trendy w modzie wymagają także ciągłej aktualizacji trendów wzorniczych. Nasze systemy regulacji pozwalają klientom dowolnie i wielokrotnie konfigurować parametry takie jak prędkość ruchu siłownika i długość skoku, stosownie do potrzeb danej konstrukcji. Pomimo modułowej budowy i licznych opcji system pozostaje niezmiennie prosty w integracji i działa bezpośrednio po podłączeniu. Montaż systemu przebiega zaskakująco łatwo i sprawnie.

Ukryty napęd dla większej swobody projektowania
Systemy regulacji do foteli rozkładanych z oparciem dla nóg muszą być całkowicie niewidoczne w nadrzędnej konstrukcji. W odróżnieniu od innych systemów, rozwiązania LINAK do foteli rozkładanych składają się z mniejszej liczby podzespołów, są dyskretne i proste do zabudowania. Pozwalają konstruktorom zachować pełną swobodę na etapie projektowania. 
Aby dowiedzieć się więcej o wysokiej jakości systemach siłowników do foteli rozkładanych, skontaktuj się z lokalnym oddziałem LINAK.   

 
Czytaj więcej
LA10 i BP12

Znak słowny i logotypy Bluetooth® są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Bluetooth SIG Inc., a każde użycie tych znaków i logotypów przez firmę LINAK® jest objęte licencją.

Film przedstawiający zestaw akumulatorowy BA002 do foteli rozkładanych, zoptymalizowany w trybie głębokiego uśpienia pod kątem długiego transportu i dłuższego przechowywania play-icon

Zestaw akumulatorowy BA002 do systemów siłowników do foteli rozkładanych

Film przedstawiający akumulator BA002 do foteli rozkładanych z elektryczną regulacją z mało prawdopodobną awarią ogniwa. play-icon

Akumulator LINAK BA002 zoptymalizowany pod kątem długiego transportu i dłuższego przechowywania

play-icon

Unikaj reklamacji w rozkładanych fotelach z elektryczną regulacją

play-icon

Łatwa konfiguracja siłowników do foteli rozkładanych, na miejscu

Pliki

Przegląd produktów segmentu HOMELINE

Poznaj szeroką gamę systemów i produktów segmentu LINAK HOMELINE do łóżek i foteli rozkładanych z regulacją położenia.

Systemy siłowników do foteli rozkładanych

Zapoznaj się z ofertą niezawodnych systemów siłowników do foteli rozkładanych z regulacją położenia w technologii bezprzewodowej. Dzięki przeprowadzonym przez nas badaniom oferowany system uwzględnia cały łańcuch wartości.

Zastosowania w meblach wypoczynkowych

Rozwiązania z zastosowaniem siłowników LINAK zapewniają komfortowy ruch w różnego typu meblach wypoczynkowych, takich jak łóżka, fotele rozkładane i sofy.

Czytaj więcej

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt