System

Systemy Baselift

Systemy LINAK Baselift™ zapewniają możliwość płynnej regulacji wysokości blatów i stołów kuchennych.

Elektryczna regulacja w kuchniach i sklepach
Każdy system LINAK® w swojej istocie składa się z połączonych ze sobą nawzajem: jednego lub kilku siłowników liniowych, skrzynki kontrolnej sterującej ich pracą oraz panelu obsługowego.

Siłowniki Baselift™
LINAK® Baselift to siłownik liniowy, który idealnie nadaje się do zabudowy w ladach sklepowych i domowych meblach kuchennych. Dzięki kompaktowym wymiarom i maksymalnej wysokości 100 mm może zostać z łatwością wkomponowany w podstawę niemal dowolnego mebla. Wprowadzenie siłownika do istniejącej zabudowy nie wymaga kompromisów w zakresie wolnego miejsca czy przestrzeni do przechowywania. Konstrukcja jednostek Baselift umożliwia łączenie w prosty sposób kolejnych siłowników ze sobą, dzięki czemu są one atrakcyjnym rozwiązaniem dla mebli bez względu na ich gabaryty.

DESKLINE – System Baselift
 

Skrzynka kontrolna
Aby system Baselift mógł pracować, potrzebuje skrzynki kontrolnej. Mózgiem tego systemu jest skrzynka kontrolna CBD6S. Do jednej skrzynki kontrolnej można podłączyć do czterech siłowników Baselift pracujących w układzie równoległym. Aby wprowadzić więcej siłowników Baselift, wystarczy doposażyć system o kolejną skrzynkę kontrolną. Skrzynki kontrolne LINAK są rozwiązaniami, które nie wymagają instalacji – ich montaż odbywa się na zasadziePlug & Play™.

DESKLINE – System Baselift
 

Panele kontrolne
Wszystkie panele kontrolne LINAK®  są z założenia proste w obsłudze i integracji. W przypadku mebli kuchennych i lad sklepowych istnieje możliwość zabudowania paneli w blatach - np. modeli DPT i DPH. Niezależnie od wybranego modelu, wystarczy podpiąć panel do systemu i rozwiązanie jest gotowe do pracy.

DESKLINE – System Baselift
 

Najszersza na rynku oferta produktów i opcji personalizacji
Bez względu na rodzaj produktu lub systemu, wszystkie elementy doskonale do siebie pasują, sprawiając, że rozwiązania LINAK® są najbardziej intuicyjne i oferują najwięcej możliwości dostosowania ich do indywidualnych potrzeb. Aby dowiedzieć się więcej na ten temat rozwiązań systemowych do lad sklepowych, kuchni i innych mebli, zapraszamy do kontaktu z lokalnym oddziałem firmy LINAK.

LINAK Baselift: połączenie ergonomii z innowacyjnością play-icon

LINAK Baselift: połączenie ergonomii z innowacyjnością

Jak zamontować system LINAK Baselift w kuchni play-icon

Jak zamontować system LINAK Baselift w kuchni

LINAK DESKLINE – najnowocześniejsza technologia produkcji play-icon

LINAK DESKLINE – najnowocześniejsza technologia produkcji

Seria kompaktowych skrzynek kontrolnych LINAK DESKLINE wyznacza nowe standardy play-icon

Seria kompaktowych skrzynek kontrolnych LINAK DESKLINE wyznacza nowe standardy

Pliki

Baselift: połączenie ergonomii z innowacyjnością

Baselift to kompaktowa jednostka przeznaczona do regulacji wysokości zabudowy kuchennej, szafek i blatów.

Baselift – karta danych produktu

Zobacz kartę danych produktu w wersji online lub pobierz dokument w formacie PDF.

Wprowadź ruch do kuchni

Prawidłowa i zdrowa pozycja naszego ciała w ciągu całego dnia jest niezmiernie ważna zarówno kiedy przebywamy w pracy, jak i w domu. Dlatego też w LINAK powstał system BASELIFT, który umożliwia regulację wysokości blatów kuchennych.

Przegląd produktów DESKLINE

System regulacji wysokości z wykorzystaniem siłownika elektrycznego to najlepszy sposób na uzyskanie przewagi konkurencyjnej oraz korzyści biznesowych dla każdego producenta biurek, stołów lub blatów roboczych.

Jakość segmentu DESKLINE

Najwyższą jakość swoich produktów zawdzięczamy wysokiej jakości podzespołów, na wpół zautomatyzowanej produkcji, wykwalifikowanym pracownikom oraz rygorystycznym procedurom testowym.

Masz pytanie dotyczące technologii siłowników elektrycznych?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Subskrybuj wiadomości firmy LINAK

Otrzymuj aktualne informacje o tym, w jaki sposób technologia siłowników podąża za współczesnymi megatrendami i stawia czoła wyzwaniom przyszłości.