System

Systemy Baselift

Systemy LINAK Baselift™ zapewniają możliwość płynnej regulacji wysokości blatów i stołów kuchennych na podstawie własnych ustawień użytkownika.

Systemy Baselift™ do stołów i  blatów kuchennych
Dawniej opcja regulacji wysokości mebli była możliwością zarezerwowaną wyłącznie dla stołów biurowych. Jednak inne miejsca pracy – i w nie mniejszym stopniu domu prywatne – także zasługują na wyższy poziom ergonomii.

Kompaktowy system LINAK Baselift™ to doskonałe rozwiązanie stworzone z myślą o elektrycznej regulacji blatów kuchennych i lad sklepowych. Wprowadza on płynny ruch do mebli dzięki wykorzystaniu kompaktowych jednostek Baselift umieszczonych u podstawy rozwiązania. Połączony ze skrzynką kontrolną i obsługiwany przy pomocy eleganckiego pilota lub aplikacji na urządzenia mobilne system zapewnia możliwość dostosowania wysokości blatu lub lady do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Kreatywne rozwiązania w technologii Plug & Play™
Dzięki kompaktowym wymiarom i maksymalnej wysokości 100 mm system Baselift może zostać z łatwością wkomponowany w istniejącą podstawę bez kompromisów w zakresie wolnego miejsca czy przestrzeni do przechowywania. Przekłada się na ogromną swobodę projektowania rozwiązania.

System Baselift ze skrzynką kontrolną CBD6S jest kompatybilny ze wszystkimi jednostkami obsługowymi. Zadbaliśmy o to, aby wszystkie elementy systemu doskonale do siebie pasowały, zapewniając intuicyjną i prostą instalację w oparciu o technologię Plug & Play.
LINAK Baselift: połączenie ergonomii z innowacyjnością play-icon

LINAK Baselift: połączenie ergonomii z innowacyjnością

Jak zamontować system LINAK Baselift w kuchni play-icon

Jak zamontować system LINAK Baselift w kuchni

LINAK DESKLINE – najnowocześniejsza technologia produkcji play-icon

LINAK DESKLINE – najnowocześniejsza technologia produkcji

Pliki

Baselift: połączenie ergonomii z innowacyjnością

Baselift to kompaktowa jednostka przeznaczona do regulacji wysokości zabudowy kuchennej, szafek i blatów.

Baselift – karta danych produktu

Zobacz kartę danych produktu w wersji online lub pobierz dokument w formacie PDF.

Wprowadź ruch do kuchni

Prawidłowa i zdrowa pozycja naszego ciała w ciągu całego dnia jest niezmiernie ważna zarówno kiedy przebywamy w pracy, jak i w domu. Dlatego też w LINAK powstał system BASELIFT, który umożliwia regulację wysokości blatów kuchennych.

Przegląd produktów DESKLINE

System regulacji wysokości z wykorzystaniem siłownika elektrycznego to najlepszy sposób na uzyskanie przewagi konkurencyjnej oraz korzyści biznesowych dla każdego producenta biurek, stołów lub blatów roboczych.

Jakość segmentu DESKLINE

Najwyższą jakość swoich produktów zawdzięczamy wysokiej jakości podzespołów, na wpół zautomatyzowanej produkcji, wykwalifikowanym pracownikom oraz rygorystycznym procedurom testowym.

Masz pytanie dotyczące technologii siłowników elektrycznych?

- Nie jesteśmy wyrocznią. Niemniej jesteśmy ekspertami w dziedzinie technologii siłowników i chętnie odpowiemy na wszelkie pytania z tym związane.

Subskrybuj wiadomości firmy LINAK

Otrzymuj aktualne informacje o tym, w jaki sposób technologia siłowników podąża za współczesnymi megatrendami i stawia czoła wyzwaniom przyszłości.