System

LINAK Desk Frame 2 – intuicyjne rozwiązanie z ramą

Desk Frame 2 to intuicyjne rozwiązanie z ramą, stworzone z myślą o klientach, którzy cenią praktyczną funkcjonalność i eleganckie wzornictwo oparte na najwyższych standardach jakości LINAK®.

Desk Frame 2 (DF2) to prawdopodobnie najszybszy sposób na stworzenie stanowiska do pracy siedząco-stojącej. Wyróżnia się intuicyjnym montażem, elegancką konstrukcją i wydajnością LINAK.

Zasadniczym elementem koncepcji DF2 jest inteligentna rama górna zwana „belką”, w której mieszczą się silnik, układ elektryczny i kable. Belka wraz ze wspornikami, eleganckimi nogami, w których poprowadzone zostały okładziny ślizgowe, i zestawem stóp DL Feet tworzą kompletny pakiet DF2 – prosty w montażu i gotowy do pracy.

Belka LINAK

Belka
Belka stanowi trzon całej koncepcji Desk Frame 2 . Pełni rolę ramy górnej konstrukcji, w której zostały umieszczone silnik, układ elektryczny i okablowanie. Po złożeniu tworzy elegancką całość. Dzięki teleskopowej konstrukcji belki, ramę biurka można łatwo regulować w zależności od szerokości blatu (120-180 cm).

 
LINAK DPG

Wsporniki, panel biurkowy i kable
Wsporniki montażowe zapewniają odpowiednią stabilność ramy biurka. Są dostarczane w zestawie z kablem sieciowym i wybranym panelem biurkowym. Rozwiązanie DF2 jest standardowo oferowane z panelem biurkowym z serii DPG, który w każdym wariancie zapewnia intuicyjną obsługę i spełnia wysokie standardy wzornicze. Optymalnym wyborem będzie natomiast zaawansowany panel biurkowy DPG1C, którego konstrukcja została wyróżniona nagrodą Red Dot Award. Oferuje on pasek świetlny funkcji przypomnienia o zmianie pozycji na stojącą, wyświetlacz oraz technologię bezprzewodową Bluetooth®, która umożliwia połączenie z aplikacją Desk Control™.

 
Kolumna podnosząca LINAK

Nogi
Rozwiązanie Desk Frame 2 standardowo jest wyposażone w kolumny podnoszące, w których zabudowane zostały okładziny ślizgowe. Gładkie profile podkreślają estetykę rozwiązania, a wspornik w kształcie litery U pozwala w prosty sposób zamocować do ramy kolumnę podnoszącą bez użycia narzędzi.

 
LINAK DL Feet

Stopy
Produkty zestawu DESKLIFT™ Feet (DL Feet) idealnie komponują się z różnymi konstrukcjami biurek, w tym także DF2. Stopy DL Feet Stopy są dostępne w dwóch wariantach długości i sposobu montażu – na zewnątrz lub wewnątrz.

 

LINAK® to pojedyncze źródło zaopatrzenia
Rozwiązanie Desk Frame 2 oferuje wszystko, czego potrzeba, aby w prosty sposób stworzyć wysokiej jakości stanowisko do pracy biurowej. Rozwiązanie jest dostarczane w czterech gotowych do montażu zestawach: 1. belka, 2. wsporniki, panel biurkowy i kable, 3. kolumny podnoszące, 4. stopy.
Jeżeli szukasz systemu z kompletną ramą o jeszcze większym spektrum opcji do dalszej konfiguracji, zachęcamy do zapoznania się z możliwościami naszego elastycznego rozwiązania Desk Frame 1 .

Desk Frame 2 – intuicyjne rozwiązanie z ramą play-icon

Desk Frame 2 – intuicyjne rozwiązanie z ramą

Desk Frame 2 Jak przeprowadzić montaż biurka play-icon

Desk Frame 2: Jak przeprowadzić montaż biurka

Desk Frame 2 Jak przeprowadzić demontaż biurka play-icon

Desk Frame 2: Jak przeprowadzić demontaż biurka

Pliki

Przegląd produktów DESKLINE

System regulacji wysokości z wykorzystaniem siłownika elektrycznego to najlepszy sposób na uzyskanie przewagi konkurencyjnej oraz korzyści biznesowych dla każdego producenta biurek, stołów lub blatów roboczych.

Subskrybuj wiadomości firmy LINAK

Otrzymuj aktualne informacje o tym, w jaki sposób technologia siłowników podąża za współczesnymi megatrendami i stawia czoła wyzwaniom przyszłości.