System

Systemy kolumn liniowych

Systemy kolumn liniowych LINAK pomagają zapewnić płynny ruch i łatwą regulację – w możliwie najbardziej elegancki sposób.

Systemy kolumn liniowych do biurek i stanowisk roboczych
System liniowy idealnie nadaje się do zastosowań, w których istnieje zapotrzebowanie na wprowadzenie regulacji wysokości w istniejących biurkach. Dzięki dyskretnej konstrukcji pozbawionej obudowy silnika system nieruchomych lub ręcznie regulowanych kolumn doskonale harmonizuje z wyglądem biurka.

Rodzina kolumn liniowych
Kolumny LINAK DL2, DL4S, DL12, DL14 i DL17 reprezentują rodzinę kolumn liniowych. Dla większej swobody projektowania dostępne są trzy różne kształty obudowy – okrągły, prostokątny i kwadratowy o lekko zaokrąglonych krawędziach. Produkty te zapewniają elegancki wygląd oraz szereg funkcji dodatkowych w standardzie.

Wybór kolumny z oferty LINAK pod kątem danego rozwiązania podyktowany jest potrzebami. Na przykład:
  • Kolumna DL12 przypadnie do gustu osobom, które preferują elegancki wygląd opływowej konstrukcji o prostokątnym przekroju. Swój korzystny wygląd model ten zawdzięcza zastosowaniu minimalnych odstępów pomiędzy profilami oraz niewidocznych podkładek ślizgowych. Kolumna DL12 wyposażona została standardowo w system antykolizyjny PIEZO™ oraz jest produktem PVC-Free™ (niezawierającym PCW).
  • Model DL14 stanowi doskonały wybór w sytuacji, gdy zależy nam na smukłym, okrągłym kształcie i szerokim zakresie regulacji. Kolumna DL14 dostępna jest standardowo z systemem antykolizyjnym PIEZO™ oraz nie zawiera PCW.
  • Kolumna DL17 to elegancki kwadratowy przekrój, minimalne odstępy pomiędzy profilami, niewidoczne podkładki ślizgowe oraz system PIEZO w standardzie. Urządzenie wykonano bez użycia PCW.
  • Model DL4S to produkt dla tych osób, które preferują okrągły przekrój i szeroki zakres regulacji. Kolumna DL4S także jest produktem pozbawionym PCW.
  • Kolumny DL2 stanowią idealne rozwiązanie z myślą o stołach z regulacją wysokości za pomocą jednej kolumny w sytuacji, gdy istnieje zapotrzebowanie na produkt przystosowany do pracy w warunkach dużych obciążeń oraz umożliwiający zintegrowanie skrzynki kontrolnej.
Prosty montaż w technologii Plug & Play™
Systemy kolumn liniowych są systemami w prawdziwym tego słowa znaczeniu – tzn. wszystkie elementy doskonale do siebie pasują, a ich montaż przebiega błyskawicznie na zasadzie Plug & Play. Oznacza to, że kolumny są kompatybilne ze wszystkimi skrzynkami kontrolnymi i pilotami – wystarczy zmontować, podłączyć i używać. Możliwości konfiguracji systemu jest bardzo wiele, a efektem za każdym razem jest bardzo stylowe rozwiązanie.
LINAK DESKLINE – najnowocześniejsza technologia produkcji play-icon

LINAK DESKLINE – najnowocześniejsza technologia produkcji

Pliki

Przegląd produktów DESKLINE

System regulacji wysokości z wykorzystaniem siłownika elektrycznego to najlepszy sposób na uzyskanie przewagi konkurencyjnej oraz korzyści biznesowych dla każdego producenta biurek, stołów lub blatów roboczych.

Jakość segmentu DESKLINE

Najwyższą jakość swoich produktów zawdzięczamy wysokiej jakości podzespołów, na wpół zautomatyzowanej produkcji, wykwalifikowanym pracownikom oraz rygorystycznym procedurom testowym.

DL2 – karta danych produktu

Zobacz kartę danych produktu w wersji online lub pobierz dokument w formacie PDF.

DL4S – karta danych produktu

Zobacz kartę danych produktu w wersji online lub pobierz dokument w formacie PDF.

DL12 – karta danych produktu

Zobacz kartę danych produktu w wersji online lub pobierz dokument w formacie PDF.

DL14 – karta danych produktu

Zobacz kartę danych produktu w wersji online lub pobierz dokument w formacie PDF.

DL17 – karta danych produktu

Zobacz kartę danych produktu w wersji online lub pobierz dokument w formacie PDF.

Masz pytanie dotyczące technologii siłowników elektrycznych?

- Nie jesteśmy wyrocznią. Niemniej jesteśmy ekspertami w dziedzinie technologii siłowników i chętnie odpowiemy na wszelkie pytania z tym związane.

Subskrybuj wiadomości firmy LINAK

Otrzymuj aktualne informacje o tym, w jaki sposób technologia siłowników podąża za współczesnymi megatrendami i stawia czoła wyzwaniom przyszłości.