Technologie i trendy

Technologia ZERO™ w domu

Technologia LINAK ZERO™ zapewnia zmniejszenie zużycia energii przez meble wypoczynkowe w trybie gotowości do zaledwie 0,1 W, ograniczając w ten sposób poziom emisji CO₂ do niezbędnego minimum.

W związku ze wzrostem świadomości społecznej dotyczącej zagadnień zmian klimatu coraz więcej uwagi poświęca się ostatnio emisji CO₂ będącej efektem zużycia energii przez urządzenia utrzymywane w trybie gotowości. 

Opracowana przez firmę LINAK technologia ZERO™ na potrzeby produktów stosowanych w meblach wypoczynkowych ustanawia nowe standardy odpowiedzialnego zużycia energii w trybie gotowości przez różne typy mebli.

Przyłącz się do nas i pomóż chronić klimat
Aby możliwe było natychmiastowe przemieszczenie elementów łóżka wypoczynkowego po naciśnięciu przycisku, łóżko musi znajdować się przez cały czas w stanie gotowości. Technologia ZERO™ zapewnia redukcję zużycia energii w trybie gotowości do poziomu zaledwie 0,1 W.

Skontaktuj się bezpośrednio z firmą LINAK, aby uzyskać więcej informacji na temat technologii ZERO™.
Wydajne systemy jednosiłownikowe CBH do łóżek wypoczynkowych play-icon

Wydajne systemy jednosiłownikowe CBH do łóżek wypoczynkowych

LINAK TWINDRIVE® TD4 – siłownik podwójny nowej generacji play-icon

LINAK TWINDRIVE TD4 – siłownik podwójny nowej generacji

Masz pytanie dotyczące technologii siłowników elektrycznych?

- Nie jesteśmy wyrocznią. Niemniej jesteśmy ekspertami w dziedzinie technologii siłowników i chętnie odpowiemy na wszelkie pytania z tym związane.

Subskrybuj wiadomości firmy LINAK

Otrzymuj aktualne informacje o tym, w jaki sposób technologia siłowników podąża za współczesnymi megatrendami i stawia czoła wyzwaniom przyszłości.