Skontaktuj się z Nami Tutaj
Wiadomości 15 marca 2022

LC1 - optymalny wybór do różnych zastosowań

Firma LINAK poszerza swoją wszechstronną ofertę produktową o nową aluminiową trzyczęściową kolumnę podnoszącą LC1. Kolumna LC1 umożliwia zaprojektowanie dowolnego rozwiązania nadrzędnego bez konieczności jakichkolwiek kompromisów w kwestii mocy, jakości i stabilności.

Seria kolumn podnoszących LC1 LINAK do różnych zastosowań

Solidna konstrukcja i duża siła podnoszenia w połączeniu z przyjemnie niskim poziomem dźwięku sprawiają, że kolumna doskonale nadaje się do wielu zastosowań, od sprzętu medycznego po rozwiązania segmentu DESKLINE®. Program rygorystycznych i metodycznych testów LINAK® zapewnia niezawodność i wysoką wydajność produktów. Dzięki swojej wyjątkowej jakości kolumna podnosząca LC1 doskonale wpisuje się w najwyższej klasy markę LINAK.

 

Idealna kolumna podnosząca do średniej wielkości urządzeń medycznych

Kolumna LC1 zapewnia moc i stabilność w danym zastosowaniu, oferując siłę do 4000 N przy pchaniu i 2000 N przy ciągnięciu, a dodatkowo wiele możliwości personalizacji. Kompaktowe wymiary i nowoczesny wygląd kolumny podnoszącej ułatwiają jej integrację z konstrukcją rozwiązań nowej generacji, bez konieczności kompromisów w kwestii mocy, jakości i stabilności. Kolumna LC1 została zaprojektowana z myślą o zastosowaniach medycznych, takich jak leżanki, stoły i fotele zabiegowe, w których wymagane są moc i stabilność.

Nowa kolumna LC1 jest przeznaczona do zastosowań, w których występują duże obciążenia. Jej wytrzymała i stabilna teleskopowa konstrukcja zapewnia niezawodny udźwig zawsze, gdy zajdzie taka potrzeba. Łatwa w utrzymaniu powierzchnia ułatwia czyszczenie kolumny i zachowanie wysokich standardów higieny. Zalety kolumny w postaci ergonomii obsługi i stabilnej zmiany położenia docenią zarówno opiekunowie, jak i ich pacjenci.

Kolumna LC1 zapewnia płynną regulację i wygodną pozycję w każdej sytuacji i może pomóc przezwyciężyć brak dostatecznej liczby personelu przy jednoczesnym wzroście liczby osób starszych, które wymagają opieki. Odpowiednia ergonomia w trakcie wykonywania codziennych obowiązków przynosi duży pożytek wszystkim.

Więcej informacji na temat nowej kolumny LC1 do zastosowań medycznych można znaleźć na stronie produktu lub naszej stronie docelowej Siła wyboru.

 

Wybierz LC1 do różnego rodzaju zastosowań DESKLINE® wymagających dużego udźwigu

Kolumna podnosząca LINAK LC1 DESKLINE oferuje niezbędną moc (do 4000 N) i prędkość, które pozwalają uzyskać precyzyjną regulację położenia nawet w najcięższych konsolach i stanowiskach dyspozytorskich, zawsze przy zachowaniu niezawodnie wysokiej jakości. W połączeniu z funkcjonalną, ergonomiczną i elegancką konstrukcją jest to idealne rozwiązanie systemowe do zastosowań o krytycznym znaczeniu.

Kolumna LC1 DESKLINE odznacza się długim skokiem i niewielkimi wymiarami zabudowy, co przekłada się na dużą wygodę i optymalną ergonomię pracy, bez względu na wzrost użytkownika. Warianty kolumny LC1 DESKLINE są kompatybilne i dopuszczone do użytku ze skrzynką kontrolną CBD6S i mogą być obsługiwane przy pomocy każdego panelu biurkowego w technologii Plug & Play™. Połączenie dużej siły podnoszenia, solidnej konstrukcji i wysokiego momentu zginającego sprawia, że kolumna doskonale nadaje się do zastosowań, w których liczą się przede wszystkim duży udźwig i niezawodne działanie.

Aby przyjrzeć się bliżej kolumnie LC1 DESKLINE i jej znaczeniu w projektowaniu nowoczesnych konsoli dyspozytorskich, odwiedź stronę produktu lub stronę poświęconą zastosowaniom w konsolach dyspozytorskich.

 

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt