Skontaktuj się z Nami Tutaj
Konsole

Konsole dyspozytorskie

Kolumny podnoszące LINAK zapewniają moc i prędkość, które pozwalają na precyzyjną regulację położenia nawet w najcięższych konsolach i stanowiskach dyspozytorskich - z zachowaniem najwyższej jakości, na której można polegać. W połączeniu z funkcjonalną i ergonomiczną konstrukcją jest to idealne rozwiązanie systemowe do zastosowań o krytycznym znaczeniu.

Konsola dyspozytorska o dużym udźwigu z napędem na bazie czterech kolumn podnoszących LINAK LC1

Mocne, elastyczne i ergonomiczne rozwiązanie do konsoli

Projektowanie rozwiązań do stanowisk o znaczeniu krytycznym dla kontroli i obsługi działań i procesów, które w każdym indywidualnym przypadku będą gwarantowały operatorowi najwyższy poziom wygody i bezpieczeństwa pracy, wymaga zastosowania systemu regulacji wysokości, który będzie zarówno łatwy w integracji, jak i niezawodny w działaniu w najbardziej wymagającym środowisku. Wykorzystanie do tego celu systemów elektrycznych kolumn liniowych LINAK® może stać się źródłem przewagi konkurencyjnej na rynku poprzez następujące korzyści:

  • Dokładnie przetestowane i niezawodne kolumny podnoszące o dużym udźwigu
  • Elastyczne i łatwe w integracji systemy Plug & Play™, które działają bezpośrednio po podłączeniu
  • Lokalne partnerstwo i globalna obecność poparte doświadczeniem

Operatorzy sterowni i dyspozytorni, które pracują przez całą dobę i każdy dzień roku, potrzebują funkcjonalnych i ergonomicznych rozwiązań, które można dostosować do indywidualnych potrzeb. Dobry stan zdrowia, czujność i gotowość operatorów do działania mają tutaj zasadnicze znaczenie.

W przypadku rozwiązań przeznaczonych dla środowisk krytycznych, takich jak sektor paliwowy i gazowy, wojsko, policja, sieci energetyczne, przemysł i badania kosmiczne, ergonomia i niezawodność mają zasadnicze znaczenie.

Testy, które budują zaufanie
W zastosowaniach o newralgicznym znaczeniu, takich jak centrale alarmowe i ratunkowe, stanowiska kontroli ruchu lotniczego, sterownie i konsole dyspozytorskie oraz stanowiska operatorskie, awaria nie wchodzi w grę. Dlatego, zanim trafią na rynek, wszystkie produkty LINAK są poddawane serii wymagających testów. Każdy nasz klient może mieć pewność, że jego kolumna podnosząca została przetestowana i będzie działać niezawodnie w całym okresie jej eksploatacji. Gdy niezawodność jest warunkiem reputacji, LINAK jest gwarancją niezawodności.

Elastyczność, która pozwala tworzyć lepsze projekty
Ponieważ wszystkie elementy LINAK są przeznaczone do montażu na zasadzie Plug and Play, zawsze doskonale ze sobą współgrają. Dzięki temu system elektrycznej regulacji wysokości na bazie napędów liniowych LINAK można łatwo zintegrować z konstrukcjami nadrzędnymi, takimi jak konsole sterownicze, konsole dyspozytorskie, stanowiska operatorskie itp.

Systemy kolumn podnoszących LINAK mogą pracować samodzielnie, w układzie równoległym 2, 3 lub 4 urządzeń lub w układzie wielokrotnym równoległym nawet do 16 urządzeń. Dlatego są tak wszechstronne i niezawodne w każdych warunkach. Za sprawą kolumn podnoszących z oferty LINAK, które zapewniają płynną, ergonomiczną, precyzyjną i bezgłośną regulację położenia, można zapewnić wyjątkowo wysoki komfort użytkowania. Zawsze i wszędzie.

Jesteśmy tuż obok
Klienci mają zaufanie do Twojej marki, a Ty możesz zaufać marce LINAK, która dostarcza niezawodne, wydajne i ergonomiczne rozwiązania, które będą działać bez zarzutu i chronić Twoją reputację. Od ponad 30 lat firma LINAK nieustannie rozwija systemy elektrycznych siłowników liniowych, a nasza bogata oferta produktowa obejmuje szeroką gamę konsol. Firma LINAK jako partner oferuje światowej klasy wsparcie i jakość. Działając za pośrednictwem 30 lokalnych biur handlowychpomagamy klientom w osiągnięciu przewagi konkurencyjnej, łącząc znajomość specyfiki ich rynków z posiadaną wiedzą specjalistyczną i globalnym doświadczeniem. Skontaktuj się z z lokalnym oddziałem LINAK.

Czytaj więcej
Centrala kontrolno-dyspozytorska wyposażona w ergonomiczne konsole i stanowiska robocze z funkcją regulacji wysokości pod dużym obciążeniem
Zapowiedź - LC1 DESKLINE - obraz wideo play-icon

LC1 DESKLINE - Siła zaufania

Seria kompaktowych skrzynek kontrolnych LINAK DESKLINE wyznacza nowe standardy play-icon

Seria kompaktowych skrzynek kontrolnych LINAK DESKLINE wyznacza nowe standardy

Pliki

Przegląd produktów DESKLINE

System regulacji wysokości z wykorzystaniem siłownika elektrycznego to najlepszy sposób na uzyskanie przewagi konkurencyjnej oraz korzyści biznesowych dla każdego producenta biurek, stołów lub blatów roboczych.

Rozwiązania do konsoli

Firma LINAK opracowuje mocne kolumny podnoszące o dużym udźwigu, przeznaczone do konsoli i stanowisk roboczych w sterowniach i dyspozytorniach, które muszą pracować przez całą dobę i siedem dni w tygodniu.

Czytaj więcej
Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt