Skontaktuj się z Nami Tutaj
Wiadomości 26 stycznia 2017

DL12XL – firma LINAK wprowadza do sprzedaży wydłużoną kolumnę do stojaków na ekrany i monitory

1700 mm – tyle wynosi długość nowej kolumny liniowej DL12XL po rozłożeniu. Nowa kolumna zaprojektowana została przede wszystkim z myślą o dużych monitorach i ekranach oraz zapewnia większy zakres ruchu w salach wykładowych i konferencyjnych.

Najszerszy asortyment teraz jeszcze szerszy

Firma LINAK może pochwalić się ogromnym doświadczeniem w tworzeniu elektrycznych siłowników liniowych, w tym kolumn podnoszących. Jest to jej główny obszar specjalizacji od ponad 30 lat. Efektem tego jest najszerszy na rynku asortyment, w którego skład wchodzi cała seria kolumn XL.

Seria XL została właśnie rozszerzona o model DL12XL. Kolumna ta wyróżnia się na tle innych produktów serii XL tym, że jest to kolumna liniowa. Brak typowej obudowy silnika oznacza większą swobodę włączania do projektów rozwiązań.

Zawsze staramy się tworzyć produkty eleganckie i dyskretne, które nie szkodzą estetycznej koncepcji rozwiązania producenta” – wyjaśnia menedżer produktu Birgitte Holm-Melin.

Standardowo z technologią PIEZOTM

Model DL12XL wyposażony został standardowo w technologię PIEZO. Zastosowany w niej czujnik wykrywa wszelkiego rodzaju przeszkody na drodze ekranu lub monitora podczas jego podnoszenia lub obniżania, umożliwiając zatrzymanie i cofnięcie ruchu w celu uniknięcia kolizji. Czujnik PIEZO jest w pełni zintegrowany z kolumną i jako taki nie wymaga dodatkowego montażu.

Opisana technologia własna firmy LINAK zapewnia ochronę blatów w biurkach z regulacją wysokości wykorzystywanych na całym świecie.

Oto, jakie korzyści płyną z wyboru modelu DL12XL:
  • mniejsze wymiary zabudowy i większa długość skoku;
  • standardowo obecność technologii PIEZO;
  • elegancka i dyskretna konstrukcja.
Specyfikacja techniczna:
  • Obciążenie: 600 N/kolumna
  • Długość skoku: 999 mm
  • Wymiary zabudowy: 700 mm
DL12XL – firma LINAK wprowadza do sprzedaży wydłużoną kolumnę do stojaków na ekrany i monitory

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.