Cztery trendy współczesnej opieki zdrowotnej

Internet Rzeczy
Możliwość pozyskania danych dotyczących parametrów działania sprzętu i aktywności pacjentów znajdujących się w jego pobliżu pozwoli zoptymalizować jakość opieki, której wymagają. Na podstawie zebranych danych personel będzie mógł pracować efektywniej oraz lepiej zadbać o swoich pacjentów.
Czytaj więcej

 
 
Cztery trendy współczesnej opieki zdrowotnej

Godność i niezależność
Nowe technologie torują drogę do rozwoju urządzeń wspomagających, umożliwiających zachowanie niezależności osób starszych i niepełnosprawnych. Konstrukcja i funkcjonalność tych produktów jest ważna, podczas gdy cena nie jest elementem kluczowym.
Czytaj więcej

 
 
Cztery trendy współczesnej opieki zdrowotnej

Otyłość
Według Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) coraz większa liczba osób cierpi na nadwagę. Z punktu widzenia opieki medycznej oznacza to wzrost zapotrzebowania na rozwiązania, które będą działać optymalnie w warunkach większych obciążeń. W wielu przypadkach wymaga to modyfikacji elementów konstrukcyjnych, przy czym zmiana nie może nastąpić kosztem warunków pracy i ergonomii personelu medycznego.
Czytaj więcej

 
Cztery trendy współczesnej opieki zdrowotnej

Starzenie się społeczeństwa
Z biegiem czasu odsetek osób w podeszłym wieku będzie rósł. W znacznym stopniu odbije się to echem na systemie opieki medycznej. Na szczęście z pomocą przychodzą nam nowe technologie i innowacyjne rozwiązania, które pozwolą poprawić jakość życia zarówno seniorów, jak i ich opiekunów.
Czytaj więcej

 

Masz pytanie dotyczące technologii siłowników elektrycznych?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.