Skontaktuj się z Nami Tutaj
Technologie i trendy

Wygodnie korzystaj z łóżka wypoczynkowego dzięki funkcji cichego alarmu

Dzięki pilotowi LINAK® HC40 nie tylko wykorzystasz użyteczność i wyrafinowane wzornictwo. W zaawansowanych wersjach HC40 FRAME™ i HC40 TWIST™ użytkownicy mogą włączyć delikatny masaż jako alternatywę dla porannego budzika.

Wygodnie korzystaj z łóżka wypoczynkowego dzięki funkcji cichego alarmu

Wszyscy to znamy. Gdy budzik się włącza, nie zawsze zdążysz włączyć drzemkę lub wyłączyć alarm, zanim druga osoba przebywająca w sypialni się obudzi. A mogłaby jeszcze pospać, bo wstaje dopiero za godzinę. Nie jest to dobry początek dnia.

Ale takiej sytuacji można łatwo zapobiec. Dzięki pilotowi LINAK® HC40 Advanced możesz zaoferować swoim klientom „cichy alarm”*. To całkiem proste, naprawdę. Gdy alarm zostanie wyłączony, słyszalny jest jedynie cichy dźwięk silników mechanizmu masażu, wykonujących delikatne ruchy, aż dana osoba zostanie obudzona.

Wygodnie korzystaj z łóżka wypoczynkowego dzięki funkcji cichego alarmu
 

Zgodność z trendem offline
Kluczowym powodem opracowania pilota HC40 — FRAME™ i TWIST™ — były odpowiedzi ankietowe od ponad 1000 użytkowników. Ogólnie rzecz biorąc, użytkownicy wyraźnie domagali się pilota z ODPOWIEDNIMI funkcjami, których nie musiało być wiele. Chodziło tylko o funkcje potrzebne w sytuacjach spotykanych w sypialni. Nic ponadto.

Wynika to prawdopodobnie z pojęcia „JoMo” (The Joy Of Missing Out) i ogólnego trendu offline , który dziś się rozpowszechnia.

Od pewnego czasu jako budzików używamy naszych smartfonów, ustawiając alarm, zanim pójdziemy spać. Dlatego też włączyliśmy „cichy alarm”* jako standardową funkcję w pilotach w wersjach HC40 Advanced. W pilocie jest dostępne wszystko, czego potrzebujesz. Umożliwia to pozostawienie smartfona poza sypialnią.

Kreuj swój wizerunek — i ulepszaj poranki użytkowników
Dzięki pilotowi HC40 Advanced Twoja marka może aktywnie sprzyjać trendowi offline , a nawet zaoferować klientom sposoby na ulepszenie łóżka lub korzystania z jego funkcji. Funkcja uznawana za naprawdę wartościową przez użytkowników. Wiemy to — ponieważ ich pytaliśmy!

Marka, która zapewnia spokój — zdobądź funkcję „cichego alarmu” i ciesz się nią każdego dnia.

*Funkcja cichego alarmu jest dostępna tylko dla systemów z silnikami do masażu.

Cichy alarm wykorzystuje silniki do masażu zamiast alarmu dźwiękowego, aby obudzić użytkownika. Cichy alarm wykorzystuje silniki do masażu zamiast alarmu dźwiękowego, aby obudzić użytkownika.
 
Pilot LINAK HC40 FRAME do obsługi łóżek wypoczynkowych z regulacją położenia play-icon

Pilot HC40 do obsługi łóżek wypoczynkowych z regulacją położenia

Pilot LINAK Hand Control HC40 TWIST™ do obsługi łóżek wypoczynkowych z regulacją położenia play-icon

Pilot LINAK Hand Control HC40 TWIST™ do obsługi łóżek wypoczynkowych z regulacją położenia

HC40 Advanced - Jak ustawić i wyłączyć cichy alarm play-icon

HC40 Advanced: Jak ustawić i wyłączyć cichy alarm

Pliki

HC40 FRAME™

Jest to pilot nowej generacji do obsługi łóżek wypoczynkowych z regulacją położenia, który wychodzi naprzeciw potrzebom użytkowników. Osadzony w metalicznej ramce model HC40 FRAME™, różni się wyglądem od drugiego modelu z tej serii, HC40 TWIST™.

HC40 TWIST™

Jest to pilot nowej generacji do obsługi łóżek wypoczynkowych z regulacją położenia, który wychodzi naprzeciw potrzebom użytkowników. Dzięki unikalnemu skręconemu kształtowi HC40 TWIST™ różni się wyglądem od swoich odpowiedników z wersji HC40 FRAME™.

Powiększanie strefy komfortu

W LINAK doskonale rozumiemy zapotrzebowanie na bezpieczeństwo i niezawodność systemów siłowników pracujących nieprzerwanie dzień po dniu w łóżkach wypoczynkowych. Dlatego właśnie system TWINDRIVE to właściwy wybór dla producentów łóżek.

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt