Skontaktuj się z Nami Tutaj
Technologie i trendy

Oświetl drogę w ciemności dla jeszcze większej wygody - wystarczy potrząsnąć.

Wbudowana latarka włączana przez potrząśnięcie, którą oferują piloty serii HC40 w wersji Advanced, to tylko jedno z rozwiązań zwiększających funkcjonalność pilota obsługowego. Na etapie poszukiwania sposobu na wprowadzenie kolejnych udogodnień do konstrukcji pilota okazało się także, że można całkowicie pominąć jeden dodatkowy przycisk! Pozwól się oświecić i sprawdź, dlaczego oświetlenie odgrywa nieodłączną i zaskakująco ważną rolę w zapewnieniu wygody korzystania z pilotów z serii HC40 – poprzez podświetlenie przycisków, światło wyświetlacza i inne tego typu funkcje.

Pojawienie się smartfonów wywołało zmianę odczuwalną dla wszystkich. Niespodziewanie funkcjonalność i związane z nią oczekiwania nabrały nowego znaczenia, które wykroczyło poza to, co oferowały urządzenia jednofunkcyjne. Ta zmiana znalazła odzwierciedlenie nie tylko w rozmaitych obszarach życia codziennego w postaci np. systemów zdalnego sterowania oświetleniem czy zestawem kina domowego, ale także na naszym rynku. Obecnie od pilotów do obsługi łóżek wypoczynkowych z regulacją położenia oczekuje się znacznie większych udogodnień.

Na podstawie szeroko zakrojonych badań stwierdziliśmy, że użytkownicy potrzebują pilota, który będzie miał ODPOWIEDNIE funkcje . Nie 27 funkcji obsługiwanych 27 przyciskami. Innymi słowy: funkcji, z których chcą korzystać w związku z określonym zastosowaniem i nic ponadto. Zasadniczo każdy producent towarów konsumpcyjnych powinien dążyć do zapewnienia równowagi pomiędzy prostotą i funkcjonalnością. Wierzymy, że udało nam się znaleźć rozwiązanie optymalne w postaci pilotów HC40 FRAME™ Advanced i HC40 TWIST™ Advanced.

Wystarczy potrząsnąć!

Piloty HC40 w wersji Advanced są wyposażone w szereg zintegrowanych funkcji; jedną z nich jest funkcja latarki. W tradycyjnych pilotach z funkcją latarki, latarka jest zwykle włączana przeznaczonym do tego dodatkowym przyciskiem funkcyjnym. A co, jeśli można by go pominąć? Czy można zaprojektować pilota, który byłby bardziej elegancki i równocześnie bardziej przyjazny w obsłudze ? Odpowiedzią na te pytania jest latarka włączana przez potrząśnięcie.

Korzystając z technologii znanej ze smartfonów stworzyliśmy pilota HC40 Advanced, w którym aby włączyć latarkę wystarczy dwukrotnie potrząsnąć pilotem na boki. To bardzo proste.

Jedyne, co trzeba zrobić, aby oświetlić drogę w ciemności bez budzenia drugiej śpiącej osoby, to wziąć do ręki HC40 i delikatnie potrząsnąć nim dwukrotnie na boki.

Latarka w pilocie HC40 Advanced włączana przez potrząśnięcie eliminuje potrzebę zastosowania dodatkowego przycisku, co jeszcze bardziej zwiększa funkcjonaność urządzenia!

Wskazówka!

Chcesz oświetlić sobie drogę w ciemności?

Wystarczy, że delikatnie potrząśniesz pilotem HC40 Advanced dwukrotnie na boki, a stanie się światło!

 

Tryb automatycznego oszczędzania energii

Po upływie 1 minuty latarka wyłącza się automatycznie. Pozwala to oszczędzać energię i zapobiega pozostawieniu latarki włączonej przypadkowo, co mogłoby doprowadzić do całkowitego rozładowania się baterii. Aby włączyć latarkę z powrotem, wystarczy ponownie potrząsnąć pilotem dwukrotnie na boki.

Alt text: Ciesz się dłużej zielonym światłem wskaźnika zasilania w HC40 Advanced
 

Światło tkwi w szczegółach

Jako że w sypialni często panuje ciemność, oświetlenie odgrywa istotną rolę w budowaniu pozytywnych doświadczeń użytkowników i zapewnieniu wysokich walorów użytkowych urządzeń, z których korzystają. Piloty z serii HC40 oferują cztery istotne funkcje, które stanowią o wygodzie i łatwości ich obsługi:

  • Podświetlenie przycisków funkcyjnych w czasie korzystania z pilota – sprawia, że przyciski są lepiej widoczne.
  • Wyświetlacz adaptacyjny – automatycznie dostosowuje jasność ekranu do bezpośredniego otoczenia.
  • Oświetlenie, które reaguje na dotyk – wystarczy dotknąć, jeżeli zajdzie potrzeba sprawdzenia czasu w porze nocnej.
  • Łatwo dostępny przycisk funkcji oświetlenia pod łóżkiem.
System dostosowuje jasność ekranu i podświetlenia przycisków do otoczenia.

Wyświetlacz adaptacyjny i podświetlenie przycisków zapewniają maksymalną wygodę obsługi pilota w ciemności.

Oświetlenie pod łóżkiem generuje przytłumione światło, które ułatwia poruszanie się w ciemności bez potrzeby budzenia partnera.

Oświetlenie pod łóżkiem generuje przytłumione światło, które ułatwia poruszanie się w ciemności bez potrzeby budzenia partnera.

 

Piloty HC40 Advanced są urządzeniami przeznaczonymi do obsługi ekskluzywnych łóżek wypoczynkowych z możliwością personalizacji stosownie do potrzeb i wizerunku marki, wpisując się w naturalny sposób w estetykę łóżka. Innymi słowy: system LINAK® pozwala teraz producentom oferować łóżka w komplecie z nieprzypadkowym pilotem, który w sposób optymalny równoważy potrzeby w zakresie estetyki i funkcjonalności.

play-icon

Przy pomocy pilota HC40 do łóżek wypoczynkowych z regulacją możesz oświetlić drogę w ciemności dla jeszcze większej wygody.

HC40— Jak włączyć i wyłączyć latarkę play-icon

HC40 Advanced: Jak włączyć i wyłączyć latarkę

Pilot LINAK Hand Control HC40 TWIST™ do obsługi łóżek wypoczynkowych z regulacją położenia play-icon

Pilot LINAK Hand Control HC40 TWIST™ do obsługi łóżek wypoczynkowych z regulacją położenia

Pilot LINAK HC40 FRAME do obsługi łóżek wypoczynkowych z regulacją położenia play-icon

Pilot HC40 do obsługi łóżek wypoczynkowych z regulacją położenia

Pliki

HC40 FRAME™

Jest to pilot nowej generacji do obsługi łóżek wypoczynkowych z regulacją położenia, który wychodzi naprzeciw potrzebom użytkowników. Osadzony w metalicznej ramce model HC40 FRAME™, różni się wyglądem od drugiego modelu z tej serii, HC40 TWIST™.

HC40 TWIST™

Jest to pilot nowej generacji do obsługi łóżek wypoczynkowych z regulacją położenia, który wychodzi naprzeciw potrzebom użytkowników. Dzięki unikalnemu skręconemu kształtowi HC40 TWIST™ różni się wyglądem od swoich odpowiedników z wersji HC40 FRAME™.

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.