Skontaktuj się z Nami Tutaj
Technologie i trendy

Jaką rolę odgrywa konstrukcja kolumny podnoszącej w wyglądzie nowoczesnego biurka

W miarę jak biurka do pracy siedząco-stojącej stają się integralnym elementem nowoczesnego biura, rośnie zapotrzebowanie na rozwiązania z możliwością personalizacji. Projektanci i producenci poszukują systemów, które mimo zaawansowanych funkcji są równocześnie proste w integracji i zapewniają możliwość dostosowania ich do indywidualnych potrzeb projektowych, zarówno pod względem kształtu i koloru, jak i wydajności.

Przemyślany projekt nadal ma duże znaczenie w aranżacji nowoczesnych przestrzeni biurowych. Pracodawcy i ich pracownicy poszukują mebli, które są nie tylko funkcjonalne, ale także dopełniają ich kulturę korporacyjną i pozwalają zapewnić inspirujące środowisko pracy oraz spójność z identyfikacją wizualną firmy.

LINAK® w naturalny sposób wspiera te tendencje, oferując producentom biurek rozwiązania z szerokiego programu systemów LINAK do biurek, które zapewniają im wymaganą swobodę.

Dowolność kształtu
Systemy LINAK® do biurek są proste w integracji. Producenci mogą więc skoncentrować nad kwestiami indywidualnymi: Jaki jest mój styl? Jaki charakter ma mieć moje biurko? 
Różne kolumny podnoszące LINAK są dostępne w rozmaitych rozmiarach i kształtach. Niezależnie więc od preferencji stylu, mamy to, czego szukasz. Do wyboru są kolumny o przekroju prostokątnym, okrągłym, owalnym lub kwadratowym, w wariancie dwu- lub trzyczęściowym, w konfiguracji standardowej lub odwróconej.

Parametry techniczne kolumn podnoszących można dodatkowo spersonalizować. Istnieje możliwość dodania m.in. różnych wsporników, wbudowania czujnika mechanizmu antykolizyjnego Anti-Collision™ lub zwiększenia udźwigu ze standardowego (800 N na nogę) do dużego (1 200 N na nogę).

Jaką rolę odgrywa konstrukcja kolumny podnoszącej w wyglądzie nowoczesnego biurka

Własna kolorystyka
Trend zmierza w kierunku wyjątkowych projektów, a wyjątkowe biurko wymaga wyjątkowych rozwiązań. Produkty LINAK® do biurek są dostępne w trzech kolorach standardowych: czarnym, szarym i białym. Łatwo komponują się z dowolną konstrukcją biurka.

Niemniej, jeżeli życzeniem klienta jest nadanie biurku i całemu systemowi indywidualnej kolorystyki, wszystkie kolumny podnoszące i stopy mogą oczywiście zostać wykonane we wskazanym kolorze.

 
DL PLUS

Ultranowoczesna stylistyka
Klientom poszukującym ultranowoczesnej stylistyki LINAK oferuje wybrane kolumny podnoszące wykonane w wariancie DL PLUS™.  Wariant ten jest aktualnie dostępny dla kolumn DL5,  DL6, DL20 i DL21 (o przekroju prostokątnym), kolumn DL11 (o przekroju okrągłym) oraz kolumn DL19 i DL18 (o przekroju kwadratowym). W tej opcji szczególną uwagę zwróciliśmy na elementy zewnętrzne konstrukcji kolumny. W wariancie wykończenia DL PLUS kolumny podnoszące posiadają niewidoczne okładziny ślizgowe, a krawędzie ich osłon nie noszą śladów montażu.

 

Aby dowiedzieć się więcej na temat systemów LINAK® do biurek i możliwości ich dostosowania do indywidualnych potrzeb projektowych, skontaktuj się z lokalnym oddziałem LINAK.

 
DL PLUS - Kolumny podnoszące w ultranowoczesnej stylistyce play-icon

DL PLUS: Kolumny podnoszące w ultranowoczesnej stylistyce

play-icon

Kolumny podnoszące DL PLUS™ zaprojektowane, aby inspirować

Pliki

Przegląd produktów DESKLINE

System regulacji wysokości z wykorzystaniem siłownika elektrycznego to najlepszy sposób na uzyskanie przewagi konkurencyjnej oraz korzyści biznesowych dla każdego producenta biurek, stołów lub blatów roboczych.

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.