Panel biurkowy DPG1K

Pierwsze kroki z nowym intuicyjnym biurkiem do pracy siedząco-stojącej

Panel biurkowy DPG1K

Twoje biurko jest wyposażone w intuicyjny panel biurkowy zaprojektowany z myślą o łatwej obsłudze i utrzymaniu aktywności przez cały dzień pracy. Dowiedz się, jak z niego korzystać, jak zapisywać własne preferowane pozycje pracy siedząco-stojącej, jak otrzymywać powiadomienia, kiedy należy wstać oraz jak sparować biurko z aplikacją Desk Control™ i śledzić osobiste statystyki. Zaczynajmy!

Regulacja biurka

Wystarczy sięgnąć ręką i delikatnie odchylić cały panel — w górę lub w dół — i biurko podniesie się lub opuści. Naciskaj, aż znajdzie się na preferowanej wysokości. I gotowe!

Jeśli ustawisz preferowaną wysokość, to po jej osiągnięciu biurko zatrzyma się automatycznie na około 1 sekundę. Jeśli nadal będziesz naciskać panel, pulpit biurkowy będzie się przesuwać do momentu zwolnienia nacisku.

 

Dowiedz się więcej o zdrowych nawykach w biurze.

Wstań dla zdrowia play-icon

Wstań dla zdrowia

Pliki

Instrukcja użytkownika paneli DPG i aplikacji Desk Control

W niniejszej instrukcji użytkownika znaleźć można informacje dotyczące instalacji, użytkowania i konserwacji produktów z segmentu LINAK DESKLINE®.

Broszura poświęcona panelom DPG

Nowy sposób regulacji biurek.

Broszura Move

Broszurka, z której dowiesz się dlaczego warto i jak użytkować stoły z regulacją wysokości.

Masz pytanie dotyczące technologii siłowników elektrycznych?

- Nie jesteśmy wyrocznią. Niemniej jesteśmy ekspertami w dziedzinie technologii siłowników i chętnie odpowiemy na wszelkie pytania z tym związane.

Subskrybuj wiadomości firmy LINAK

Otrzymuj aktualne informacje o tym, w jaki sposób technologia siłowników podąża za współczesnymi megatrendami i stawia czoła wyzwaniom przyszłości.