Systemy LINAK pomagają poprawić ergonomię i podnieść wartość mebli

Płynny i niemal bezgłośny ruch oraz bogaty asortyment idealnie dopasowanych do siebie nawzajem produktów. Oto niektóre z korzyści, po które sięgali klienci przez lata korzystający z naszych produktów. Systematycznie rozszerzamy naszą ofertę o nowe funkcje i nowe produkty. Jednym z przykładów jest technologia antykolizyjna LINAK® PIEZO™, która zmniejsza ryzyko uszkodzenia w wyniku kolizji. Inne przykłady to: system Kick & Click™, który pozwala znacznie skrócić czas montażu biurka, oprogramowanie Desk Control™, które zapewnia prostszą i bardziej intuicyjną obsługę biurka – z wykorzystaniem standardu Bluetooth® i aplikacji na urządzenia mobilne.

Koncepcja zabudowy kuchennej z regulacją wysokości  również ulegała stopniowej ewolucji z myślą o zapewnieniu wyższego poziomu ergonomii i tworzeniu bardziej wielofunkcyjnej zabudowy kuchennej.

Na całym świecie wielu klientów produkujących funkcjonalne wyposażenie miejsc pracy wybrało jedno lub więcej rozwiązań LINAK, aby wprowadzić ruch do swoich produktów i uczynić je bardziej ergonomicznymi.

Zachęcamy do zapoznania się z przykładowymi realizacjami u naszych klientów:

Realizacje

Masz pytanie dotyczące technologii siłowników elektrycznych?

- Nie jesteśmy wyrocznią. Niemniej jesteśmy ekspertami w dziedzinie technologii siłowników i chętnie odpowiemy na wszelkie pytania z tym związane.

Subskrybuj wiadomości firmy LINAK

Otrzymuj aktualne informacje o tym, w jaki sposób technologia siłowników podąża za współczesnymi megatrendami i stawia czoła wyzwaniom przyszłości.