Skontaktuj się z Nami Tutaj
Konsole sterownicze i dyspozytorskie z regulacją wysokości w centrum sterowania krytycznego

Rozwiązania do konsoli

Firma LINAK opracowuje mocne kolumny podnoszące o dużym udźwigu, przeznaczone do konsoli i stanowisk roboczych w sterowniach i dyspozytorniach, które muszą pracować przez całą dobę i siedem dni w tygodniu.

Siła zaufania. Kolumny podnoszące do konsoli dyspozytorskich

W obszarze sterowania procesami technologicznymi, centralizacja w sieciach opartych na danych stale nabiera tempa. Zaprojektowanie konsoli lub stanowiska, które w każdym indywidualnym przypadku będzie gwarantowało operatorowi najwyższy poziom wygody i bezpieczeństwa pracy, bez względu na jego wzrost, wymaga kolumny podnoszącej o maksymalnym skoku; takiej która będzie niezawodna i wydajna w całym okresie eksploatacji i zdolna do podnoszenia nawet najbardziej obciążonego pulpitu. Kolumny podnoszące LINAK® do dużych obciążeń oferują następujące korzyści:

  • Wysoka wydajność, długi czas eksploatacji i duży udźwig
  • Optymalne proporcje skoku BID z możliwością dostosowania ergonomii do użytkownika
  • Elastyczna konstrukcja ułatwiająca montaż i integrację systemu
  • Płynny ruch w układzie równoległym i niski poziom hałasu
  • Trwałe kolumny podnoszące zostały poddane rygorystycznym testom, które gwarantują całkowicie bezpieczne działanie.

Kontrola procesu: niezawodność jest najważniejsza
Stanowiska kontroli procesu obsługują najbardziej krytyczne środowiska: wieże kontroli ruchu lotniczego, pogotowia alarmowe i ratunkowe, centrale wojskowe i policyjne, ruch drogowy, sieci energetyczne, zastosowania przemysłowe, a nawet badania przestrzeni kosmicznej. Rozwiązania, które są w nich stosowane, muszą być niezawodne. Klienci i użytkownicy muszą mieć pewność, że producenci konsoli i stanowisk dyspozytorskich używają wyłącznie najlepszych komponentów. A LINAK to jakość, której można być pewnym.

Ergonomiczna konstrukcja, która pozwala utrzymać maksymalną gotowość do działania
Sterownie i dyspozytornie pracują przez całą dobę w każdy dzień roku. Ich operatorzy muszą mieć dostęp do funkcjonalnych i ergonomicznych rozwiązań, które można w łatwy sposób dostosować do indywidualnych potrzeb. Dobry stan zdrowia, czujność i gotowość operatorów do działania mają tutaj zasadnicze znaczenie, ponieważ ostatecznie integralność procesów roboczych spoczywa w ich rękach. Kolumny podnoszące LINAK są projektowane z myślą o zapewnieniu najwyższego poziomu wygody i bezpieczeństwa pracy bez względu na wzrost operatora i zapewniają wymaganą moc, która sprawia, że są zdolne do wielokrotnego i – co równie ważne – bezpiecznego podnoszenia nawet najbardziej obciążonego pulpitu.

Reputacja i zaufanie
Dla producentów konsoli sterowniczych, pulpitów dyspozytorskich i stanowisk operatorskich budulcem ich kapitału są zaufanie i reputacja. To wartości, które ostatecznie mają największe znaczenie dla ich klientów. Kolumny podnoszące LINAK słyną z dożywotniej trwałości. Daje to gwarancję niezawodnego działania w trakcie całego okresu eksploatacji bez potrzeby konserwacji.

Jesteśmy tuż obok
System LINAK umożliwia producentom tworzenie całkowicie niezawodnych i ergonomicznych konsoli dyspozytorskich, które są zawsze gotowe do działania w najbardziej wymagających środowiskach. Kolumny podnoszące LINAK słyną z dożywotniej trwałości. Daje to gwarancję niezawodnego działania w trakcie całego okresu eksploatacji bez potrzeby konserwacji.

Na potrzeby zastosowań o krytycznym znaczeniu LINAK ma wszystko, czego potrzebują klienci. A ponieważ każda kolumna podnosząca jest sygnowana marką LINAK, można mieć pewność, że jest niezawodna. Ponad 30 lat doświadczenia w produkcji elektrycznych kolumn podnoszących pozwala nam dostarczać najwyższej klasy usługi i produkty. Nasza globalna obecność oznacza, że firma LINAK jest zawsze w pobliżu, gotowa w każdej chwili dzielić się swoją wiedzą na temat rynku.

Zapowiedź - LC1 DESKLINE - obraz wideo play-icon

LC1 DESKLINE - Siła zaufania

Seria kompaktowych skrzynek kontrolnych LINAK DESKLINE wyznacza nowe standardy play-icon

Seria kompaktowych skrzynek kontrolnych LINAK DESKLINE wyznacza nowe standardy

Pliki

Przegląd produktów DESKLINE

System regulacji wysokości z wykorzystaniem siłownika elektrycznego to najlepszy sposób na uzyskanie przewagi konkurencyjnej oraz korzyści biznesowych dla każdego producenta biurek, stołów lub blatów roboczych.

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt