Skontaktuj się z Nami Tutaj
Gospodarka magazynowa

Rozwiązania do wózków paletowych

Zastosowanie siłowników LINAK jako napędu wideł w wózkach paletowych

Wózek paletowy

Czyste, wydajne i bezobsługowe siłowniki do wózków paletowych

Wózki paletowe są przeznaczone przede wszystkim do transportu palet w wąskich przestrzeniach i na krótkich odległościach. Muszą być proste w obsłudze, energooszczędne i niezawodne. Preferowane są urządzenia, które nie wymagają stosowania olejów i przez to nie stwarzają ryzyka wycieku oleju hydraulicznego. Ma to szczególne znaczenie w sektorach spożywczym, magazynowym i produkcyjnym. Siłowniki LINAK® spełniają te kryteria dzięki następującym właściwościom:

  • Bezobsługowa eksploatacja i brak oleju
  • Wydajne zużycie energii
  • Długa żywotność dla zapewnienia sprawnego działania
 
Dowiedz się więcej Skontaktuj się z nami
 

Bezobsługowa eksploatacja i brak oleju
W odróżnieniu od systemów hydraulicznych rozwiązania elektryczne są pozbawione elementów, takich jak węże i pompy. Oznacza to brak ryzyka wycieków oleju i wyższą wydajność energetyczną przy zerowym zapotrzebowaniu na konserwację. Dzięki kompaktowym wymiarom i niewielkiej liczbie kabli siłowniki są znacznie prostsze w instalacji. Rygorystyczne testy  prowadzone w ośrodku badań i rozwoju LINAK potwierdzają ich trwałość, niezawodność oraz długą żywotność.

Wydajne zużycie energii
Nasze siłowniki elektryczne mogą być zasilane bezpośrednio z akumulatora napięciem 24 V lub 48 V. Konwersja energii na mechaniczną i moc na żądanie zapewniają znacznie lepszą wydajność energetyczną niż w przypadku układów hydraulicznych.

Długa żywotność dla zapewnienia sprawnego działania
Siłowniki o długim okresie użytkowania LINAK Long Life  pozwalają dostosować parametry eksploatacyjne napędu do standardowych harmonogramów konserwacyjnych wózka paletowego. Kalkulator trwałości nominalnej B10  pozwala oszacować trwałość produktu w danym zastosowaniu i pomaga prognozować potrzeby w zakresie konserwacji. Na tej podstawie można planować serwisowanie urządzenia w miejscu instalacji z korzyścią dla optymalizacji czasu sprawnego działania.

Czytaj więcej
Siłownik elektryczny LINAK LA36
Gospodarka magazynowa 101 – Wyjątkowy robot mobilny przy pracy w LINAK® Machining play-icon

Gospodarka magazynowa 101 – Wyjątkowy robot mobilny przy pracy w LINAK Machining

play-icon

Bezszczotkowe silniki prądu stałego | Actuator Academy™

play-icon

Kalkulator B10 Life | Actuator Academy™

Pliki

Przegląd produktów TECHLINE

Odkryj szeroki wybór wytrzymałych produktów o dużej mocy z segmentu TECHLINE. Produkty te zapewniają najwyższą trwałość i niezawodność na potrzeby eksploatacji w trudnych warunkach.

Broszura poświęcona testom w LINAK

Każdy podzespół siłownika poddawany jest serii testów przeprowadzanych w centrum badawczym LINAK. Więcej informacji na ten temat można znaleźć w folderze.

Siłowniki do robotów mobilnych stosowanych w gospodarce magazynowej

Jesteśmy dostawcą rozwiązań do maszyn przenoszących do zastosowań w obszarze gospodarki magazynowej. Sprawdź, co sprawia, że nasze rozwiązania na bazie siłowników elektrycznych są idealnym doposażeniem robotów mobilnych i wózków przemysłowych.

Rozwiązania dla gospodarki magazynowej

Siłowniki i kolumny elektryczne LINAK zapewniają inteligentny i niezawodny napęd dla zautomatyzowanych systemów magazynowych.

Czytaj więcej
Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt