Skontaktuj się z Nami Tutaj
Gospodarka magazynowa

Rozwiązania do wózków holowniczych

Siłowniki LINAK umożliwiają podnoszenie, opuszczanie i mocowanie ładunków na wózkach holowniczych

Wózek holowniczy

Siłowniki podnoszą funkcjonalność wózków holowniczych

Model produkcji bezstratnej, który jest dzisiaj powszechnie stosowany, wymaga wydajnego i funkcjonalnego zaopatrzenia. Wózki holownicze mogą być wyposażone w różnego rodzaju przyczepy przeznaczone do transportu rozmaitych ładunków. Szeroki asortyment siłowników w naszej ofercie pozwala skonstruować rozwiązanie do podnoszenia i mocowania ładunków, które będzie idealnie dostosowane do potrzeb danego zastosowania. Cechy, które decydują o przydatności siłowników do tych celów, to:

  • Wysoka gęstość mocy
  • Prosta integracja poprzez standardowy interfejs
  • Długi okres eksploatacji i niezawodne działanie
 
Dowiedz się więcej Skontaktuj się z nami
 

Wysoka gęstość mocy
Kompaktowa budowa wózka holowniczego wymaga zastosowania jednostek podnoszących o odpowiednio kompaktowej konstrukcji i jednocześnie wysokiej gęstości mocy. Dlatego kompaktowe i energooszczędne siłowniki LINAK® nadają się idealnie do zastosowań w pojazdach holowniczych. Pojedynczy siłownik oferuje siłę do 15 000 N. W układzie równoległym może pracować do 8 siłowników.

Prosta integracja poprzez standardowy interfejs
Dzięki standardowym interfejsom rozmaite urządzenia do transportu ładunków można w prosty i szybki sposób dostosować do indywidualnych potrzeb. W zautomatyzowanych zespołach pojazdów ciągnących konieczne jest sterowanie i monitorowanie całego zespołu. Ten wymóg spełniają siłowniki LINAK z interfejsami komunikacyjnymi  w standardzie CAN bus lub IO-link.

Długi okres eksploatacji i niezawodne działanie
Linie montażowe w halach produkcyjnych pracują w systemie wielozmianowym. Wykonywanie czynności konserwacyjnych i naprawczych w trakcie produkcji jest niedopuszczalne lub musi być ograniczone do minimum. Siłowniki o długim okresie użytkowania LINAK Long Life  i kalkulator trwałości nominalnej B10  pozwalają dostosować parametry eksploatacyjne napędu do potrzeb realizacji założonych harmonogramów konserwacyjnych. Wnikliwie przetestowana konstrukcja  i niezawodne działanie sprawiają, że siłowniki LINAK nie wymagają konserwacji.

Czytaj więcej
Siłownik elektryczny LINAK LA36
Gospodarka magazynowa 101 – Wyjątkowy robot mobilny przy pracy w LINAK® Machining play-icon

Gospodarka magazynowa 101 – Wyjątkowy robot mobilny przy pracy w LINAK Machining

play-icon

Bezszczotkowe silniki prądu stałego | Actuator Academy™

play-icon

Kalkulator B10 Life | Actuator Academy™

Pliki

Przegląd produktów TECHLINE

Odkryj szeroki wybór wytrzymałych produktów o dużej mocy z segmentu TECHLINE. Produkty te zapewniają najwyższą trwałość i niezawodność na potrzeby eksploatacji w trudnych warunkach.

Broszura poświęcona testom w LINAK

Każdy podzespół siłownika poddawany jest serii testów przeprowadzanych w centrum badawczym LINAK. Więcej informacji na ten temat można znaleźć w folderze.

Siłowniki do robotów mobilnych stosowanych w gospodarce magazynowej

Jesteśmy dostawcą rozwiązań do maszyn przenoszących do zastosowań w obszarze gospodarki magazynowej. Sprawdź, co sprawia, że nasze rozwiązania na bazie siłowników elektrycznych są idealnym doposażeniem robotów mobilnych i wózków przemysłowych.

Rozwiązania dla gospodarki magazynowej

Siłowniki i kolumny elektryczne LINAK zapewniają inteligentny i niezawodny napęd dla zautomatyzowanych systemów magazynowych.

Czytaj więcej

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt