Skontaktuj się z Nami Tutaj
Wiadomości 20 lutego 2020

Piloty na miarę współczesnej sypialni

Sposób, w jaki dane urządzenie jest zaprojektowane, ma dla użytkowników duże znaczenie. Dla producentów powinien być równie istotny.

W każdym domu znajduje się rzecz, która spełnia wyłącznie funkcję użytkową. Nie jest to jednak przedmiot na tyle ładny, by cieszyć oko, więc gdy nie jest używany, wraca do szuflady.

Przeprowadziliśmy badanie zachowań konsumentów, z którego wynika, że konstrukcja łóżka ma rzeczywiście duże znaczenie dla użytkowników. Przekłada się to również piloty obsługowe, których projekt i konstrukcja od dłuższego czasu są cały czas takie same.

Najwyższy czas to zmienić. Pragniemy, aby pilot do obsługi łóżka z regulacją położenia nie był złem koniecznym – lub jak czasem bywa – drażnił swoim wyglądem. Dlatego też skonsultowaliśmy się z użytkownikami i na podstawie ich opinii i wskazówek stworzyliśmy serię pilotów HC40, które są nie tylko dopracowane w każdym detalu i luksusowe pod względem wzorniczym, ale także wyjątkowo proste w obsłudze i funkcjonalne.

Co więcej – mogą obsługiwać zarówno łóżka wypoczynkowe z pojedynczą regulacją położenia oparcia pleców i nóg , jak i modele wyposażone w większą liczbę funkcji.

Aby dowiedzieć się, co jeszcze powiedzieli nam użytkownicy, sprawdź tutaj.

Więcej informacji na temat serii pilotów HC40 można znaleźć na stronie: www.linak.pl/HC40

 

Data Source is not set on this component!