Skontaktuj się z Nami Tutaj
Wiadomości 21 listopada 2019

Za kulisami HC40: nowatorski pilot

Nic w projekcie nowego pilota HC40 firmy LINAK nie jest przypadkowe — opinia inżyniera, zachcianki marketera czy osobiste preferencje projektantów. Wszystko opiera się na faktach, reakcji użytkownika i udokumentowanym zachowaniu człowieka. Poznaj niektórych ludzi stojących za rodziną pilotów HC40 i dowiedz się, co trzeba zrobić, aby stworzyć nowatorski projekt.

Projekt produktu to nie tylko jego funkcjonalność. Nowoczesna inżynieria często wymaga dobrego projektowania — i odwrotnie. Dowodem na to jest nowy pilot HC40 do łóżek wypoczynkowych. W jego przypadku wykwalifikowani pracownicy firmy LINAK, mający doświadczenie w dziedzinie projektowania, ściśle współpracowali z naszymi inżynierami oraz zewnętrznymi konsultantami ds. projektowania w celu stworzenia żądanego projektu HC40 — a w rzeczywistości nawet dwóch projektów. Obydwa oparte na faktach. Wielu faktach!

Wykonano kilka analiz zachowań ludzi, sporządzono mapy cieplne, wykonano wiele testów wśród użytkownikach oraz przeprowadzono szeroko zakrojoną ankietę dotyczącą produktów LINAK.

Cel — opracowanie nowego typu pilota, który będzie się wyróżniał na rynku, a może nawet go zmieni.

Søren Xerxes Frahm z firmy Artlinco® wskazuje na jeden z wielu modeli analizy danych uzyskanych z badaniaSøren Xerxes Frahm z firmy Artlinco® wskazuje na jeden z wielu modeli analizy danych zebranych od ponad 1000 respondentów.
 

Zapoznaj się z historią osiągnięcia tak ambitnego celu, w którym połączono inżynierię i wzornictwo, aby zapewnić użytkownikowi idealne doświadczenie — funkcjonalne i estetyczne.

Więcej informacji na temat serii pilotów HC40 można znaleźć na stronie: linak.com/hc40.  

 

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.