Wiadomości 21 maja 2019

Nowy pilot HC40 – wychodząc naprzeciw potrzebom użytkowników

Firma LINAK® wprowadza nową generację pilotów do obsługi łóżek wypoczynkowych z regulacją położenia. Jest to rozwiązanie wyjątkowe i jak dotąd jedyne. Piloty nowej serii HC40 wyznaczają znacznie bardziej zaawansowany standard dla gromadzenia informacji zwrotnych od użytkowników oraz otwierają nowe możliwości personalizacji i konfiguracji mebli wypoczynkowych. Jest to pilot, który wychodzi naprzeciw potrzebom użytkowników.

Konstrukcja nowego pilota HC40 została w dużej mierze oparta na wnikliwej analizie potrzeb użytkowników. Wyniki badania pomogły zidentyfikować te cechy i funkcje, które użytkownicy łóżek wypoczynkowych uznali za najbardziej pożądane. Połączenie wniosków z badania i możliwości rynkowych w zakresie personalizacji doprowadziło do opracowania i skonstruowania serii pilotów HC40, która wychodzi naprzeciw potrzebom użytkowników

Wszystko w zasięgu ręki – wygląd i właściwości nowego pilota HC40
Użytkownicy bardzo dokładnie sprecyzowali swoje oczekiwania. Pilot do obsługi łóżka powinien być funkcjonalny, a przy tym harmonijnie komponować się z wystrojem sypialni. Dlatego też dołożyliśmy wszelkich starań, aby piloty nowej serii odznaczały się zarówno wyjątkowym wyglądem, jak i wygodą obsługi. Pilot HC40 zapewnia użytkownikowi jednoczesny dostęp do wszystkich przycisków i funkcji, a nawigacja jest dotykowa i intuicyjna.

Tym samym piloty serii HC40 wychodzą naprzeciw potrzebom użytkowników’.  

Inny niż wszystkie – różne warianty dla różnych łóżek
Zważywszy na różnorodność typów i konstrukcji łóżek, pilot HC40 jest dostępny w dwóch modelach – HC40 FRAME™ i HC40 TWIST™. Model HC40 FRAME jest osadzony w eleganckiej metalicznej ramce, natomiast model HC40 TWIST ma pofalowaną obudowę. Dodatkowo, oba modele są dostępne w dwóch wersjach: Standard i Advanced.

Pilot HC40 w wersji Standard pasuje to łóżek, które są projektowane w myśl zasady, że „mniej znaczy więcej”. Pilot obsługuje regulację położenia oparć pleców i nóg w łóżkach z systemem podstawowym i może obsługiwać funkcję napędu równoległego. Pod względem wzorniczym i funkcjonalnym pasuje do siłowników podwójnych, takich jak TD4 Standard i TD5 Standard. Pozwala to producentom stworzyć system, który oferuje wiele zintegrowanych funkcji oraz udźwig do 7000 N.  

Pilot HC40 w wersji Advanced oferuje funkcje, które z powodzeniem zastępują dodatkowe urządzenia przy łóżku. Bez względu na liczbę silników, zapisanych położeń czy opcji masażu, pilot ma zawsze ten sam przejrzysty układ. Pilot jest dostępny z dodatkowymi funkcjami, takimi jak kolorowy wyświetlacz z regulacją natężenia światła, cichy alarm w formie wibracji oraz spersonalizowane powitanie. Oba modele pilota HC40 w wersji Advanced są kompatybilne z siłownikami LINAK TD4 Advanced i TD5 Advanced. Zapewnia to producentom możliwość oferowania łóżek wyposażonych w zaawansowane kompaktowe napędy z dostępem do rozmaitych funkcji i udźwigiem o sile do 7000 N.  

Dzięki tej różnorodności, producenci mogą wybrać pilota, który będzie optymalnie współgrał z konstrukcją łóżka i spełni indywidualne potrzeby ich klientów. 

Wersje HC40 Standard i Advanced

Więcej na ten temat można przeczytać w artykule poświęconym pilotom serii HC40: HC40 – Pilot, który wychodzi naprzeciw potrzebom użytkowników 

Aby uzyskać więcej informacji, zapraszamy do kontaktu z lokalnym oddziałem firmy LINAK

Masz pytanie dotyczące technologii siłowników elektrycznych?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Subskrybuj wiadomości firmy LINAK

Otrzymuj aktualne informacje o tym, w jaki sposób technologia siłowników podąża za współczesnymi megatrendami i stawia czoła wyzwaniom przyszłości.