Skontaktuj się z Nami Tutaj
Wiadomości 23 lutego 2017

Firma Skovby Møbelfabrik i jej stoły do jadalni z regulacją wysokości

Stół do jadalni z regulacją wysokości w oparciu o siłowniki i akumulator LINAK to nowy produkt duńskiego producenta mebli – firmy Skovby Møbelfabrik.

Od chwili powstania w 1933 r. firma Skovby Møbelfabrik przeobraziła się z niewielkiego zakładu stolarskiego wytwarzającego meble i artykuły meblarskie na zamówienie w globalnego producenta mebli do jadalni.

Ostatnio do sprzedaży trafił stół do jadalni z regulacją wysokości na bazie siłowników i akumulatora LINAK.

Innowacyjne i funkcjonalne stoły do jadalni z regulacją wysokości

Bracia Preben i Jørgen Rasmussenowie

Jadalnia w kuchni stała się centrum życia rodzinnego we współczesnych domach. Otwiera to przed producentami szansę na wprowadzanie nowych elementów do takich składników umeblowania jak stoły do jadalni. Dokładnie na tym polega strategia marki Skovby. Jej efektem jest stół do jadalni Skovby SM30.

Bracia Preben i Jørgen Rasmussenowie to przedstawiciele trzeciego pokolenia właścicieli tego rodzinnego przedsięwzięcia z siedzibą w duńskiej miejscowości Skovby.

Regulacja wysokości i ergonomia to walory oczywiste w miejscach pracy i coraz częściej poszukiwane w domach” – zauważa Jørgen Rasmussen.

Przeczytaj cały artykuł, aby poznać:

  • kulisy ambitnej współpracy firm Skovby Møbelfabrik i LINAK wokół innowacji;
  • właściwości rozwiązania;
  • argumenty przemawiające za wyborem firmy LINAK jako partnera do realizacji tego projektu.

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.