Wiadomości 22 lutego 2017

Przedstawiamy model TD4 Standard – siłownik TWINDRIVE® nowej generacji.

Do sprzedaży trafił nowy produkt – przedstawiamy model TD4 Standard. Jest to siłownik TWINDRIVE nowej generacji. Dostępny jest w wersji TD4 Standard i TD4 Advanced.

Idealne rozwiązanie do łóżek wypoczynkowych

Model TD4 Standard to siłownik TWINDRIVE oferujący najwyższą jakość, z której słyną produkty LINAK. Opracowany został z myślą o łóżkach wypoczynkowych o umiarkowanym zapotrzebowaniu na moc. Parametry robocze urządzenia: 

  • Moment dla oparcia nóg: 200 Nm
  • Moment dla oparcia pleców: 280 Nm

Dzięki kompaktowej konstrukcji model TD4 Standard wyróżnia się na tle innych podobnych urządzeń. Niewielkie wymiary umożliwiają dyskretne wkomponowanie siłownika w konstrukcję rozwiązania w taki sposób, że nie zajmuje on dużo miejsca pod łóżkiem. Duża ilość wolnej przestrzeni ułatwia przechowywanie przedmiotów. 

Podsumowując: model TD4 Standard to siłownik będący doskonałym rozwiązaniem w przypadku umiarkowanego zapotrzebowania na moc i niski poziom hałasu. Urządzenie oferuje standardowo szereg przydatnych właściwości.  Dopełnieniem funkcjonalności modelu TD4 Standard jest jego doskonały stosunek wartości do ceny.

Obejrzyj film poświęcony siłownikowi TWINDRIVE TD4
 

Standardowo z technologią Bluetooth®

Standardowe wersje urządzeń oferują zwykle jedynie podstawowe funkcje. Inaczej jest w przypadku modelu TD4. W wersji Standard oddajemy do dyspozycji użytkownika szereg przydatnych funkcji – bez żadnej dopłaty. Przykładem może być technologia komunikacji bezprzewodowej Bluetooth®.

Najważniejsze właściwości modelu TWINDRIVE TD4 Standard:

  • Technologia komunikacji Bluetooth® pozwalająca na korzystanie z różnych pilotów bezprzewodowych.
  • LINAK Bed Control, czyli bezpłatna aplikacja, która umożliwia regulację położenia elementów łóżka za pomocą urządzenia przenośnego na platformie iOS lub Android.
  • Oświetlenie pod łóżkiem, niezwykle przydatne w porze nocnej.
  • Ten przyjazny dla środowiska produkt z technologią LINAK ZERO™ zapewnia bardzo niskie zużycie energii na poziomie zaledwie 0,1 w trybie gotowości.
  • Mechaniczne opuszczanie awaryjne umożliwiające błyskawiczne opuszczanie łóżka w nagłych przypadkach w razie przerwy w zasilaniu.

Przedstawiamy model TD4 Standard – siłownik TWINDRIVE® nowej generacji

Dowiedz się więcej o siłownikach TWINDRIVE TD4 Standard i TWINDRIVE TD4 Advanced.

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.