Skontaktuj się z Nami Tutaj
Wiadomości 2 lutego 2017

Poznaj pionierów regulacji wysokości w kuchniach

Dla mieszkającej w duńskiej gminie Nordborg rodziny Petersen remont kuchni zmienił się w pionierską wyprawę do świata nowych rozwiązań w dziedzinie wyposażenia wnętrz.

Przykład realizacji: pionierzy regulacji wysokości w kuchniach
Na niewielkiej i malowniczej duńskiej wyspie Als mieszkańcy nie obawiają się kwestionowania zastanego porządku ani podnoszenia obowiązujących standardów. Wiele lokalnych firm zdobyło patenty na swoje innowacyjne produkty, a wszyscy przyzwyczajeni są do zmian. 

Dla małżeństwa Jorgena i Helle Petersen remont kuchni we własnym domu okazał się wielkim odkryciem wspaniałego świata innowacji w dziedzinie rozwiązań kuchennych. 

Wystrój kuchni liczył tyle lat, co sam dom” – wyjaśnia Helle Petersen. „Sprzęty były w złym stanie, a stół kuchenny był dla nas zbyt niski. Konieczne było urządzenie kuchni od nowa. Tak też zrobiliśmy”!

Urządzanie kuchni
Za namową przyjaciół z długiej listy duńskich firm wykończeniowych rodzina Petersen wybrała firmę Sonderborg Kitchen, która od razu zabrała się do pracy.

Dom ma powierzchnię zaledwie 125 m², w związku z czym zależało nam na jak najlepszym wykorzystaniu przestrzeni. Wiedzieliśmy, że firma Sonderborg Kitchen cieszy się dobrą opinią i ma w ofercie rozwiązania nieco bardziej zaawansowane niż typowy zestaw z blatami i półkami” – podkreśla Helle Petersen.

Helle Petersen była bardzo zadowolona z efektu końcowego: „dzięki nowemu wyposażeniu przygotowywanie jedzenia dostarcza nam teraz jeszcze więcej radości”.

Przeczytaj cały artykuł tutaj, aby dowiedzieć się, w jaki sposób rodzinie Petersen udało się w pełni zagospodarować dostępną przestrzeń.

Fakty:
Kuchnia z regulacją wysokości została wprowadzona w domu rodziny Petersen w miejscowości Nordborg latem 2015 roku. Był to pionierski projekt na bazie rozwiązań LINAK, realizowany przez duńską firmę wykończeniową Sonderborg Kitchen.
 

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt