Skontaktuj się z Nami Tutaj
Wiadomości 19 kwietnia 2016

Poprawa jakości życia w pracy

Jako przedsiębiorstwo stawiające sobie za cel inspirowanie do ruchu w miejscu pracy firma KOR Industries potraktowała wybór oprogramowania LINAK Desk Control jako część naturalnego procesu swojego rozwoju. Oprogramowanie od niedawna oferuje opcje personalizacji, które pozwalają firmom takim jak KOR na jeszcze skuteczniejsze promowanie zdrowych nawyków w pracy.

Poprawa jakości życia w pracy

Firma KOR Industries została powołana do życia w 2015 roku jako producent nowoczesnych biurek z regulacją wysokości. Chociaż sama marka jest bardzo młoda, produkty są projektowane i konstruowane przez zespół doświadczonych specjalistów i inżynierów, w tym także w dziedzinie ergonomii.

Misją i siłą napędową tego szybko rozwijającego się amerykańskiego przedsiębiorstwa jest chęć poprawy komfortu i jakości życia oraz aktywności klientów. 

Dostosowanie oprogramowania Desk Control do konstrukcji
Oprogramowanie LINAK Desk Control umożliwia producentom biurek i stanowisk roboczych personalizację interfejsu obsługowego. To właśnie zachęciło firmę KOR do nawiązania kontaktu z LINAK w sprawie dostosowania oprogramowania Desk Control do potrzeb wynikających z konstrukcji biurka.
 
Sięgnęliśmy po rozwiązania firmy LINAK, której produkty cieszą się opinią najlepszych na świecie. Zrobiliśmy to także dlatego, że inne firmy nie spełniają naszych standardów w zakresie wizerunku marki i produktów” – wyjaśnia Tim Dobson, współzałożyciel i prezes KOR.
 
Nie wybieramy dróg na skróty i chcemy być rozpoznawalną marką. Chcemy także budować z klientami relacje bazujące na zaufaniu. Firma LINAK oferuje podzespoły, które najlepiej pasują do naszych produktów”. 

Partnerstwo źródłem jeszcze lepszych produktów
Centralnym punktem filozofii LINAK jest przekonanie o tym, że współpraca prowadzi do uzyskania doskonałych rozwiązań. Od początku do końca proces personalizacji oprogramowania przebiegał niezwykle sprawnie, a Tim Dobson był ogromnie zadowolony z rezultatów.

Zależało nam na wprowadzeniu spersonalizowanej wersji na rynek możliwie najszybciej. Zespół LINAK wywiązał się z zadania wyjątkowo kompetentnie. Współpracowaliśmy bezpośrednio z osobami z działów sprzedaży, operacji, obsługi klienta – wszystkie one wykazały się ogromną wiedzą i chęcią pomocy. Czujemy się jak rodzina”. 

Marka jako zachęta do zdrowego stylu życia
Według koncepcji KOR rejestrowanie postępów nie wywołuje przymusu większej aktywności, lecz staje się częścią stylu życia. Elementem strategii długofalowej jest rozwijanie inteligentnej technologii w nowych obszarach oraz zapewnienie klientom łatwego dostępu do możliwości zmiany stylu życia. 

Oprogramowanie LINAK Desk Control™ jest kompatybilne ze wszystkimi systemami DESKLINE®. Zachęcamy do kontaktowania się z nami w sprawie specyfikacji oraz innych innowacyjnych rozwiązań dla nowoczesnego środowiska pracy. 

Oprogramowanie LINAK Desk Control™ trafiło na rynek w 2014 roku jako rozwiązanie zapewniające personalizację eksploatacji biurka z regulacją wysokości. Przypomina ono o potrzebie zmiany wysokości blatu, zliczając czas pozostawania w pozycji stojącej oraz spalone kalorie. Ze względu na sukces oprogramowania firma LINAK zdecydowała się niedawno na wprowadzenie wersji z opcjami personalizacji.

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt