Referencje klientów

Wyróżniające podejście do współpracy i jakości

Duńska firma „Claus Andersen Rustfri Stål” od ponad 30 lat zaopatruje szereg firm z różnych branż w elementy ze stali nierdzewnej. Znaczną część jej oferty produkcyjnej stanowią okucia i instalacje do kuchni przemysłowych. Gdy w 2006 roku, z inicjatywy prezesa zarządu, Clausa Andersena, firma rozpoczęła przygotowania do produkcji stołów kuchennych z regulacją wysokości, uznano, że firma LINAK® będzie doskonałym partnerem w realizacji tego przedsięwzięcia.

Claus Andersen jest pełen zapału do pracy. Po ukończeniu szkoły w wieku 16 lat pracował jako kotlarz; dzisiaj prowadzi firmę zatrudniającą ponad 60 pracowników. Claus Andersen zawsze dążył do tworzenia rozwiązań, które wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów – w efekcie zaledwie kilka produktów z oferty skierowanej do kuchni przemysłowych ma standardowe wymiary:

„Dostosowujemy nasze produkty do specyfiki indywidualnej kuchni. W przypadku stołu, liczba potrzebnych siłowników LINAK często jest uzależniona od jego długości.”

Claus Andersen ceni sobie relacje z firmą LINAK:

„Firma LINAK to poważny i godny podziwu duński producent i partner. Stosowane przez nas rozwiązania marki LINAK są równocześnie wyróżnikiem jakości naszych własnych produktów. Dlatego zawsze z dużą uwagą przyjmuję wszelkie sugestie firmy LINAK dotyczące nowych rozwiązań.”

Nowości LINAK w ofercie firmy
Na przestrzeni lat Claus Andersen sięgnął po niejedno nowe rozwiązanie LINAK. Istotne dla niego jest dotrzymywanie kroku postępowi technologicznemu:

„Nowe i inne jest zawsze interesujące. Niezwykle ważna dla mnie jest możliwość oferowania naszym klientom nowych i ulepszonych rozwiązań, które pozwolą im wprowadzić u siebie zmiany na lepsze”, przyznaje Claus Andersen.

„Aktualnie na przykład jesteśmy w trakcie wprowadzania do naszej oferty nowego systemu obsługowego LINAK. Umożliwia on personelowi kuchni ustawienie położenia stołów za pomocą łokcia lub kolana, co przydaje się wtedy, gdy ręce personelu są zajęte i miały kontakt z jedzeniem. Małe zmiany często czynią dużą różnicę".

Duńska marka od początku do końca
Fakt, że LINAK jest firmą duńską, ma zasadnicze znaczenie dla Clausa Andersena:

„My również jesteśmy firmą duńską. Wolałbym nie wprowadzać do naszych stołów produktów zagranicznych, szczególnie że nie różnią się ceną," wyjaśnia i dodaje: „Jakość LINAK jest bardzo wysoka, a produkty, z których korzystamy, są doskonałe”.

Więcej informacji na temat firmy „Claus Andersen Rustfri Stål” można znaleźć na jej stronie internetowej: clausandersen.dk (UWAGA: strona w języku duńskim)

Masz pytanie dotyczące technologii siłowników elektrycznych?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.