Skontaktuj się z Nami Tutaj
Technologie i trendy

Dlaczego warto wybrać łóżko z regulacją?

Siedem powodów, dla których w każdym wieku i na co dzień warto mieć łóżko z elektryczną regulacją.

Łóżka z regulacją są dla każdego
Bez względu na to, kim jesteśmy, ile mamy lat, jaki jest nasz stan zdrowia i jak liczne jest nasze gospodarstwo domowe, łóżko z regulacją (tzw. łóżko podnoszone) zapewni każdemu dodatkowy komfort w życiu codziennym. Pod pewnymi względami życie stanie się przyjemniejsze i bardziej komfortowe, a także pozwoli odkryć możliwości, których dotychczas nie dostrzegaliśmy.

Poczuj większy komfort, jaki daje łóżko z regulacją położenia, gdy chcesz ….

Dlaczego warto wybrać łóżko z regulacją?

Relaksuj się lub pracuj.
Czasami chcemy sprawdzić pocztę e-mail lub musimy ponownie przejrzeć materiały na spotkanie następnego dnia. A może nadszedł moment, kiedy możemy dla przyjemności przeczytać kolejny rozdział książki. Niezależnie od powodu, lepiej zapewnić sobie stabilne podparcie pleców i ułożyć nogi nieco wyżej. Łóżko podnoszone oferuje tę możliwość za jednym naciśnięciem przycisku.

Dlaczego warto wybrać łóżko z regulacją?

Rozpocznij dzień w wyjątkowy sposób.
Najlepsze dni to takie, kiedy nie trzeba wcześnie wstawać. Dzięki opcji regulacji można w ciągu kilku sekund przekształcić łóżko w przytulną oazę śniadaniową.

Wystarczy podnieść oparcie pleców bez konieczności układania za plecami stosu poduszek.

 

Łóżko z systemem LINAK

Usprawnij wykonywanie rutynowych czynności.
Przekształcenie domu w „dom inteligentny” to znacznie więcej niż tylko „rozmowa” z łóżkiem za pomocą funkcji sterowania głosowego. W rzeczywistości chodzi o połączenie sypialni z resztą inteligentnego domu, a także o tworzenie wartości i zadowolenia dzięki ułatwianiu wykonywania codziennych czynności. Aby system automatycznie przyciemnił światło, zamknął drzwi wejściowe i delikatnie opuścił łóżko do pozycji spania, wystarczy powiedzieć przed snem: „Alexa, dobranoc!”. A wszystko to bez kiwnięcia palcem! System sterowania głosem LINAK współpracuje z asystentem OK Google lub Amazon Alexa.

 
Dlaczego warto wybrać łóżko z regulacją?

Znajdź pozycję odpowiednią do odpoczynku podczas ciąży.
Czas ciąży może być dość wyczerpujący. Niekiedy przyszła mama może odczuwać obniżenie jakości snu, a kładzenie się i wstawanie z łóżka bywa wyzwaniem.

Aby zapewnić sobie potrzebny komfort, wystarczy ustawić oparcie pleców lub nóg w położeniu poprawiającym pozycję podczas snu, odciążającym plecy i nogi lub ułatwiającym kładzenie się i wstawanie z łóżka.

Dlaczego warto wybrać łóżko z regulacją?

Spędź bliskie chwile ze swoim maluszkiem.
W chwilach spędzanych z noworodkiem lub niemowlęciem, podczas których budują się wyjątkowe więzi, komfort ma zasadnicze znaczenie. Za dnia lub w nocy należy zadbać o taką pozycję, która zapewni niezbędną wygodę mamie i dziecku – niekiedy przez kilka godzin bez przerwy. Funkcja regulacji oferuje możliwość ustawienia oparcia nóg i pleców łóżka w odpowiednim położeniu, zapewniając w ten sposób optymalne warunki dla obojga.

 
Dlaczego warto wybrać łóżko z regulacją?

Znajdź sposób na chrapanie.
Nic co ludzkie, nie jest nam obce. Ale chrapiący partner może oznaczać nieprzespaną noc. Jednym z najprostszych sposobów ograniczenia chrapania do minimum jest ułatwienie oddychania poprzez ustawienie oparcia pleców w pozycji uniesionej – często wystarczy podnieść oparcie o około 10 centymetrów. Łóżko wyposażone w cichy w działaniu mechanizm może przynieść ulgę obojgu – nawet bez budzenia partnera!

Dlaczego warto wybrać łóżko z regulacją?

Odpocznij i zregeneruj siły po treningu.
Powszechnie wiadomo, że po wzmożonym treningu należy zadbać o odpowiednią regenerację naszego organizmu. Jest ona tak samo ważna, jak sam trening.

Ułożenie zmęczonych nóg w pozycji uniesionej pomaga poprawić krążenie krwi.

 
 
Google, YouTube i Google Nest Mini są znakami towarowymi Google LLC.
Asystent Google jest niedostępny w niektórych krajach i językach.
Amazon, Alexa oraz wszystkie powiązane znaki logo są znakami towarowymi firmy Amazon.com Inc. lub jej spółek zależnych.
 

Wybierz łóżko z regulacją i żyj bardziej komfortowo.

Sześć powodów, dla których warto mieć łóżko z regulacją play-icon

Dlaczego warto wybrać łóżko z regulacją?

LINAK TWINDRIVE® TD4 – siłownik podwójny nowej generacji play-icon

LINAK TWINDRIVE TD4 – siłownik podwójny nowej generacji

Pliki

Przedstawiamy obsługę głosową łóżek z regulacją położenia

Inteligentne głośniki można zastosować praktycznie w każdym miejscu – także w sypialni. Nasze rozwiązania w zakresie łączności pozwolą producentom łóżek przygotować się na nadchodzące zmiany technologiczne i przyczynią się do budowania świadomości marki, a użytkownikom ułatwią wykonywanie codziennych czynności. Zacznij zmieniać się z LINAK już dziś i pomóż klientom spełniać ich marzenia.

Dlaczego warto wybrać łóżko z regulacją?

Poznaj sześć powodów, dla których – w każdym wieku i na co dzień – warto mieć łóżko wypoczynkowe z elektryczną regulacją. Dzięki wyjątkowej wygodzie i większej funkcjonalności łóżka wypoczynkowego z elektryczną regulacją każdego dnia można czuć się znacznie bardziej komfortowo.

Przegląd produktów segmentu HOMELINE

Poznaj szeroką gamę systemów i produktów segmentu LINAK HOMELINE do łóżek i foteli rozkładanych z regulacją położenia.

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt