Technologie i trendy

Dlaczego warto wybrać łóżko z regulacją?

Sześć powodów, dla których w każdym wieku i na co dzień warto mieć łóżko z elektryczną regulacją.

Łóżka z regulacją są dla każdego.
Bez względu na to, kim jesteśmy, ile mamy lat, jaki jest nasz stan zdrowia i jak liczne jest nasze gospodarstwo domowe, łóżko z regulacją (tzw. łóżko podnoszone) zapewni każdemu dodatkowy komfort w życiu codziennym. Pod pewnymi względami życie stanie się przyjemniejsze i bardziej komfortowe, a także pozwoli odkryć możliwości, których dotychczas nie dostrzegaliśmy.

Poczuj większy komfort, jaki daje łóżko z regulacją położenia, gdy chcesz ….

Dlaczego warto wybrać łóżko z regulacją?

zacząć dzień w wyjątkowy sposób.
Najlepsze dni to takie, kiedy nie trzeba wcześnie wstawać. Dzięki opcji regulacji można w ciągu kilku sekund przekształcić łóżko w przytulną oazę śniadaniową.

Wystarczy podnieść oparcie pleców bez konieczności układania za plecami stosu poduszek.

Dlaczego warto wybrać łóżko z regulacją?

znaleźć pozycję odpowiednią do odpoczynku podczas ciąży.
Czas ciąży może być dość wyczerpujący. Niekiedy przyszła mama może odczuwać obniżenie jakości snu, a kładzenie się i wstawanie z łóżka bywa wyzwaniem.

Aby zapewnić sobie potrzebny komfort, wystarczy ustawić oparcie pleców lub nóg w położeniu poprawiającym pozycję podczas snu, odciążającym plecy i nogi lub ułatwiającym kładzenie się i wstawanie z łóżka.

 
Dlaczego warto wybrać łóżko z regulacją?

spędzić bliskie chwile ze swoim maluszkiem.
W chwilach spędzanych z noworodkiem lub niemowlęciem, podczas których budują się wyjątkowe więzi, komfort ma zasadnicze znaczenie. Za dnia lub w nocy należy zadbać o taką pozycję, która zapewni niezbędną wygodę mamie i dziecku – niekiedy przez kilka godzin bez przerwy. Funkcja regulacji oferuje możliwość ustawienia oparcia nóg i pleców łóżka w odpowiednim położeniu, zapewniając w ten sposób optymalne warunki dla obojga.

Dlaczego warto wybrać łóżko z regulacją?

odpocząć i zregenerować siły po treningu.
Powszechnie wiadomo, że po wzmożonym treningu należy zadbać o odpowiednią regenerację naszego organizmu. Jest ona tak samo ważna, jak sam trening. Ułożenie zmęczonych nóg w pozycji uniesionej pomaga poprawić krążenie krwi.

 
Dlaczego warto wybrać łóżko z regulacją?

zrelaksować się lub popracować.
Czasami chcemy sprawdzić pocztę e-mail lub musimy ponownie przejrzeć materiały na spotkanie następnego dnia. A może nadszedł moment, kiedy możemy dla przyjemności przeczytać kolejny rozdział książki. Niezależnie od powodu, lepiej zapewnić sobie stabilne podparcie pleców i ułożyć nogi nieco wyżej. Łóżko podnoszone oferuje tę możliwość za jednym naciśnięciem przycisku.

Dlaczego warto wybrać łóżko z regulacją?

znaleźć sposób na chrapanie.
Nic co ludzkie, nie jest nam obce. Ale chrapiący partner może oznaczać nieprzespaną noc. Jednym z najprostszych sposobów ograniczenia chrapania do minimum jest ułatwienie oddychania poprzez ustawienie oparcia pleców w pozycji uniesionej – często wystarczy podnieść oparcie o około 10 centymetrów. Łóżko wyposażone w cichy w działaniu mechanizm może przynieść ulgę obojgu – nawet bez budzenia partnera!

 

Wybierz łóżko z regulacją i żyj bardziej komfortowo.

Sześć powodów, dla których warto mieć łóżko z regulacją play-icon

Dlaczego warto wybrać łóżko z regulacją?

LINAK TWINDRIVE® TD4 – siłownik podwójny nowej generacji play-icon

LINAK TWINDRIVE TD4 – siłownik podwójny nowej generacji

Pliki

Dlaczego warto wybrać łóżko z regulacją?

Poznaj sześć powodów, dla których – w każdym wieku i na co dzień – warto mieć łóżko wypoczynkowe z elektryczną regulacją. Dzięki wyjątkowej wygodzie i większej funkcjonalności łóżka wypoczynkowego z elektryczną regulacją każdego dnia można czuć się znacznie bardziej komfortowo.

Przegląd produktów HOMELINE

Sprawdź różnorodność systemów TWINDRIVE, które charakteryzuje cicha praca oraz małe wymiary zabudowy i które znajdują zastosowanie zarówno w łóżkach ze stelażem listwowym, jak i w łóżkach materacem sprężynowym.

Masz pytanie dotyczące technologii siłowników elektrycznych?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.