Modyfikuj ustawienia pilota jednym kliknięciem

Zapewnij sobie optymalną pozycję do czytania w łóżku za każdym razem. W pilotach LINAK® w wersji Advanced można nie tylko zapisywać w pamięci wybrane położenia łóżka, ale również tworzyć indywidualne skróty do obsługi najczęściej wybieranych funkcji i powracać do ulubionych pozycji – a wszystko za jednym kliknięciem!

Twórz skróty do zapisanych położeń lub wybranych funkcji w pamięci pilota HC40 Advanced

Wszyscy znamy to uczucie, które towarzyszy nam w chwilach zadowolenia, na przykład, z dobrego jedzenia, ładnego ubrania, wyjątkowo komfortowego fotela, ulubionego zajęcia lub czytania w wygodnej pozycji. Trudno to wyjaśnić, ale tak właśnie jest. A teraz pomyślmy o sytuacji, w której próbujemy ugotować dokładnie tę samą potrawę, kupić podobne ubranie lub usiąść w tej samej wygodnej pozycji. To prawie niemożliwe!

To jednak już przeszłość! Przynajmniej pod tym ostatnim względem. Dla tych osób, które znalazły na swoim łóżku idealną pozycję do czytania lub wybrały funkcję, z której chcą regularnie korzystać, mamy dobrą radę: utwórzcie do niej skrót!

Ulubione pozycje i funkcje w zasięgu ręki
W pilotach HC40 w wersji Advanced można nie tylko zapisywać w pamięci wybrane położenia łóżka. Można również tworzyć imienne komunikaty i indywidualne skróty do obsługi najczęściej wybieranych funkcji – a wszystko za jednym kliknięciem! Dzięki połączeniu wielu rozwiązań możesz zapewnić sobie za każdym razem tak samo wygodną pozycję do czytania. Tylko jedno kliknięcie dzieli Cię od optymalnej wygody.

Tak naprawdę większość z nas korzysta regularnie z dwóch lub trzech funkcji. Dlatego też w pilocie HC40 istnieje możliwość przypisania do przycisków w górnym rzędzie najczęściej wybieranych funkcji lub pozycji. O tym, czy będą to trzy ulubione ustawienia lub funkcje, takie jak cichy alarm, przełącznik czasowy, decyduje tylko i wyłącznie użytkownik łóżka.

HC40

Większość funkcji jest zawsze łatwo dostępna, natomiast opcja skrótów pozwala użytkownikom dostosować pilota do ich indywidualnych potrzeb. Są użytkownicy, którzy codziennie korzystają z funkcji cichego alarmu. Teraz mogą przejść do ustawień już za jednym kliknięciem! To rozwiązanie jest szczególnie przydatne wtedy, gdy nie chcemy tracić cennego czasu przed snem na konfigurowanie alarmu. 

Prawostronny pilot do obsługi napędów podwójnych
Piloty HC40 w wersji pozwalają użytkownikowi zapisywać w pamięci wybrane położenia. Są kompatybilne z siłownikami LINAK® TWINDRIVE w wersji Advanced, które oferują funkcję pamięci. Poprzez połączenie dwóch produktów, na przykład, pilota HC40 Advanced i siłownika podwójnego TD4 Advanced, producenci łóżek mogą oferować system, który umożliwia użytkownikowi zapisywanie i odtwarzanie z pamięci systemu wybranych pozycji. 

Pilot LINAK HC40 FRAME do obsługi łóżek wypoczynkowych z regulacją położenia play-icon

Pilot HC40 do obsługi łóżek wypoczynkowych z regulacją położenia

Pilot LINAK Hand Control HC40 TWIST™ do obsługi łóżek wypoczynkowych z regulacją położenia play-icon

Pilot LINAK Hand Control HC40 TWIST™ do obsługi łóżek wypoczynkowych z regulacją położenia

Jak korzystać z pilota HC40 Advanced play-icon

HC40 Advanced: Jak korzystać z pilota

Wymiana baterii w pilocie HC40 play-icon

Jak wymienić baterie w pilocie LINAK HC40 FRAME™

Zerowanie HC40 do ustawień fabrycznych play-icon

HC40 Advanced: Jak przywrócić ustawienia fabryczne

Pierwsze kroki z HC40 play-icon

HC40 Advanced: Od czego zacząć?

Jak zapisać wybrane położenia w pamięci pilota HC40 play-icon

Jak zapisać wybrane położenia w pamięci pilota HC40

Jak utworzyć skrót na ekranie pilota HC40 play-icon

HC40 Advanced: Jak tworzyć skróty

Pliki

HC40 FRAME™

Jest to pilot nowej generacji do obsługi łóżek wypoczynkowych z regulacją położenia, który wychodzi naprzeciw potrzebom użytkowników. Osadzony w metalicznej ramce model HC40 FRAME™, różni się wyglądem od drugiego modelu z tej serii, HC40 TWIST™.

HC40 TWIST™

Jest to pilot nowej generacji do obsługi łóżek wypoczynkowych z regulacją położenia, który wychodzi naprzeciw potrzebom użytkowników. Dzięki unikalnemu skręconemu kształtowi HC40 TWIST™ różni się wyglądem od swoich odpowiedników z wersji HC40 FRAME™.