Skontaktuj się z Nami Tutaj
Technologie i trendy

Kick & Click™ - szybki montaż biurka

LINAK ma koncepcję, która pozwala skrócić o połowę czas montażu biurka z regulacją wysokości. Nazywa się Kick & Click™ i umożliwia montaż biurka bez użycia wkrętów i narzędzi.

Kick & Click – technologia i trendy

O połowę krótszy czas montażu biurka
W tradycyjnych rozwiązaniach montaż dwóch kolumn do blatu typowego biurka z regulacją wysokości wymaga zastosowania 12 wkrętów. Tymczasem w przypadku rozwiązania LINAK Kick & Click™ jedyne śruby to te, które są wykorzystywane do mocowania blatu. Reszta łączona jest na zatrzask!

Montaż z wykorzystaniem rozwiązania Kick & Click™ jest niezwykle prosty i intuicyjny. Na elementach produktu znajdują się piktogramy ze wskazówkami, jak łączyć ze sobą poszczególne części. Prawidłowemu połączeniu elementów towarzyszy charakterystyczny trzask.

Zyskaj większą wydajność i oszczędzaj czas
Uproszczenie montażu nowego biurka z regulacją wysokości to jedno. Drugie to oszczędność czasu w przypadku montażu większej liczby stołów biurowych. U jednego z klientów LINAK czas realizacji zlecenia zmniejszył się o połowę:

według moich szacunków montaż każdego biurka jest o 10–12 minut krótszy” – deklaruje V. Brokop z firmy Franz Giesselmann GmbH z siedzibą w Niemczech.

Wydaje się to niewiele, ale w przypadku zamówień na 150 biurek oznacza to oszczędność około 25 godzin. To bardzo dużo”!

Przeczytaj całość: „Szybki, łatwy i intuicyjny montaż produktu przy biurkach”

Kilka kolumn, kompletne systemy ram, mnóstwo możliwości
Możliwa jest realizacja praktycznie każdego projektu biurka w konstrukcji T lub C. System LINAK Kick & Click™ dostępny jest w trzech wersjach, z których każda oferuje inne korzyści. Bez względu na wybór, możliwe jest łączenie części i produktów z szerokiego portfolio LINAK. Także w przypadku zapotrzebowania na kompletny system ramy biurka, składający się z kolumn, stóp, skrzynki kontrolnej i pilota.

W LINAK dbamy o łatwość łączenia ze sobą poszczególnych elementów metodą Plug & Play™. Dotyczy to także zestawu Kick & Click do montażu 3. kolumny dla dużych biurek. Coraz większa liczba kolumn w ofercie DESKLIFT (DL) przekłada się na wzrost liczby dostępnych możliwości, co stanowi gwarancję pełnej swobody projektowania.

Elegancka konstrukcja z ukrytymi przewodami
Kolumny podnoszące LINAK mają różne kształty, rozmiary i kolory. Niezależnie od tego, jaki jest Twój projekt, zadbaliśmy o to, aby wszystkie części LINAK pasowały do siebie. Zadbaliśmy również o to, aby kable nie rzucały się w oczy. Po zakończeniu montażu przewody są ukrywane w kanałach biegnących wewnątrz ramy – odbywa się to bez użycia narzędzi i opasek.

Przemyślane, szybkie i proste w montażu, a także ekologiczne i oszczędne rozwiązanie.

Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt z lokalnym oddziałem lub dystrybutorem firmy LINAK.

Przedstawiamy rozwiązanie Desk Frame 1 play-icon

Przedstawiamy rozwiązanie Desk Frame 1

Kick & Click play-icon

Kick & Click – innowacyjny sposób montażu biurka

LINAK Kick & Click – jak w prosty sposób przeprowadzić montaż biurka play-icon

LINAK Kick & Click – jak w prosty sposób przeprowadzić montaż biurka

Jak przeprowadzić demontaż biurka wyposażonego w system Kick & Click play-icon

Kick & Click – jak przeprowadzić demontaż biurka

Pliki

Broszura poświęcona rozwiązaniu Desk Frame 1

Poznaj rozwiązanie LINAK Desk Frame 1 obejmujące wszystkie elementy potrzebne do zbudowania kompletnej ramy biurka z elektryczną regulacją wysokości do pracy stojąco-siedzącej. Rozwiązanie składa się z trzech zestawów: ramy górnej w technologii Kick & Click™, zestawu DL SetPack (zawierającego dwie kolumny podnoszące, skrzynkę kontrolną, panel biurkowy i kable) oraz zestawu DL Feet.

Przegląd produktów DESKLINE

System regulacji wysokości z wykorzystaniem siłownika elektrycznego to najlepszy sposób na uzyskanie przewagi konkurencyjnej oraz korzyści biznesowych dla każdego producenta biurek, stołów lub blatów roboczych.

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt