Skontaktuj się z Nami Tutaj
Referencje klientów

Jak zmienił się Twój dom?

Przez ostatni rok wszyscy musieliśmy dostosować się do nowych realiów pracy z domu. Pytanie, czy nasze domowe wnętrza zostały do tego odpowiednio przygotowane. Przekształcenie przestrzeni mieszkalnej w tymczasowe szkoły i biura wiąże się w większości przypadków z dodatkowymi wyzwaniami. Czy poradziliśmy sobie z nimi wystarczająco dobrze?

Biurko i stanowisko do pracy siedząco-stojącej Sage z oferty firmy Benchmark

Zakładając, że pozostaniemy w naszych domowych biurach przez dłuższy okres czasu, należy rozważyć, na ile sprawdzą się jako miejsce pracy w perspektywie długoterminowej i jak możemy je na to przygotować.

Od pewnego czasu firmy zwracają większą uwagę na kwestię ergonomii, natomiast biura domowe są często niewłaściwie zaprojektowane. Niekiedy uciekamy się nawet do prowizorycznych rozwiązań, takich jak np. stosy książek pod nogami biurka czy monitora. O ile doraźnie można je uznać za skuteczne, o tyle dla naszego własnego zdrowia i dobrego samopoczucia nie może to być rozwiązanie długoterminowe.

Tom Parfitt, pracujący jako konstruktor mebli w firmie Benchmark , szukał dla siebie wygodnego biurka do pracy w domu, ale nie mógł niczego znaleźć. To skłoniło go do zaprojektowania biurka Noa.

Noa to ergonomiczne biurko do pracy siedząco-stojącej, wykonane z naturalnych materiałów i idealne do niewielkich pomieszczeń. Zostało zaprojektowane w duchu designu biofilicznego. Biurko jest wyposażone w centralną elektryczną kolumnę podnoszącą LINAK Desklift, której płynny ruch jest regulowany przy pomocy panelu biurkowego DPG .

Fiona Coyne, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w firmie Benchmark, przyznaje: „Uważamy po prostu, że firma LINAK dostarcza najwyższej jakości rozwiązania do regulacji położenia w meblach przeznaczonych do pracy siedząco-stojącej. Mechanizmy firmy LINAK są najtrwalsze i zapewniają absolutnie płynny ruch”.

Biurko Noa z oferty firmy Benchmark
 

Innym meblem z oferty firmy Benchmark, w którym również znalazły zastosowanie elektryczne kolumny Desklift, jest stanowisko robocze i biurko do pracy siedząco-stojącej Sage.

Firma Benchmark postała w 1984 roku i od samego początku swojej działalności kieruje się zasadą zrównoważonego rozwoju. Misją firmy jest tworzenie mebli, które pozytywnie wpływają na zdrowie ludzi i środowisko naturalne.

Wszystkie produkty marki Benchmark są projektowane z myślą o zapewnieniu ich użytkownikom dobrego samopoczucia, czerpią z regenerującej siły natury i są spójne z koncepcją zdrowego trybu życia. Meble są produkowane z wykorzystaniem naturalnych materiałów, kolorów i faktur, mają miękkie profile i inspirowane naturą ergonomiczne kształty. Przestrzeń, którą tworzą, jest bliższa człowiekowi, bardziej przyjazna i bardziej osobista.

Starannie dobrane materiały i wysoka jakość wykonania zapewniają, że meble marki Benchmark będą służyły przez wiele lat. Równocześnie firma Benchmark bierze udział w szczytnym programie „Take Back”, w ramach którego przyjmuje z powrotem meble, jeśli nie są już dłużej potrzebne. Zwrócony mebel zostaje odnowiony i ponownie wykorzystany lub przekazany na cele charytatywne.

Biurko Noa z oferty firmy Benchmark

Pliki

MOVE – W jaki sposób biurka do pracy siedząco-stojącej przyczyniają się do poprawy wydajności pracy

Zmniejsz liczbę dni nieobecności w pracy spowodowanej chorobą i stwórz nowoczesne środowisko biurowe dzięki biurkom do pracy siedząco-stojącej z napędem elektrycznym. Atrakcyjna inwestycja dla pracodawców i ich pracowników.

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt