Skontaktuj się z Nami Tutaj
Zabiegi szpitalne

Stoły operacyjne

Wraz z postępującym starzeniem się społeczeństwa i jednoczesnym dążeniem do poprawy dobra ogólnego rośnie zapotrzebowanie na stoły operacyjne, które są możliwie najbardziej funkcjonalne. Rozwiązania systemowe LINAK wprowadzają ruch, poprawiają bezpieczeństwo i wykorzystują nowoczesne technologie cyfrowe, pozwalając personelowi medycznemu pracować efektywnie.

Stół operacyjny z systemami elektrycznych siłowników liniowych LINAK

Rozwiązania systemowe do stołów operacyjnych

Stoły operacyjne z dostępem do rozmaitych opcji ruchu i dodatkowych funkcji mogą zniwelować coraz większą presję, jakiej poddawani są chirurdzy i anestezjolodzy. Stół operacyjny, niezależnie od typu, powinien zapewniać pacjentowi optymalny poziom komfortu i bezpieczeństwa, a personelowi ergonomiczne warunki do wykonywania zabiegów. Dlatego rozwiązania na bazie siłowników elektrycznych LINAK® do stołów operacyjnych zapewniają nie tylko płynny i precyzyjny ruch. Są źródłem dodatkowych korzyści, które zwiększają wartość całego rozwiązania, takich jak:

  • różnorodność rozwiązań w zakresie ruchu dla większej swobody projektowania
  • optymalny poziom komfortu i bezpieczeństwa pacjenta
  • OneConnect™ - rozwiązanie cyfrowe z możliwością serwisowania urządzeń w trybie zdalnym dla zapewnienia długiego okresu sprawnego działania
 

różnorodność rozwiązań w zakresie ruchu dla większej swobody projektowania

Rozwiązania systemowe LINAK są konstruowane na zasadzie modułowej i projektowane z myślą o możliwości optymalnego dostosowania ich do potrzeb użytkownika. Jako takie mogą być stosowane w każdej sytuacji, niezależnie od rodzaju operacji czy zabiegu. Zapewniają one płynny i precyzyjny ruch oraz dokładne ustalanie położenia,które są niezbędne w trakcie prowadzenia operacji. Oferujemy rozmaite napędy i rozwiązania systemowe do zastosowań w stołach operacyjnych, realizujące zarówno podstawowe, jak i zaawansowane schematy ruchu w układzie pojedynczym lub równoległym.

 

Optymalny poziom komfortu i bezpieczeństwa pacjenta

Możliwość ustawienia stołu operacyjnego w różnorodnych pozycjach pozwala na uzyskanie maksymalnie ergonomicznej pozycji stołu, z korzyścią dla zarówno pacjenta, jak i personelu medycznego. Łatwa regulacja ustawienia stołu zapewnia również pacjentowi odpowiedni poziom komfortu i bezpieczeństwa w każdej innej sytuacji, np. podczas kładzenia się na stole i schodzenia z niego.

 

Długi okres sprawnego działania dzięki rozwiązaniu OneConnect

LINAK słynie z niezawodnych produktów, które odznaczają się długotrwałym i bezawaryjnym działaniem. Zapewnienie wysokiej wydajności wymaga połączenia optymalnie zaprojektowanych i działających rozwiązań systemowych z niezawodnym dostępem do wsparcia technicznego. Dlatego opracowaliśmy rozwiązanie cyfrowe LINAK OneConnect™, które zapewnia zdalny dostęp do danych serwisowych, umożliwiając szybkie i sprawne rozwiązywanie problemów z dowolnego miejsca na świecie.

Czytaj więcej

Znak słowny i logotypy Bluetooth® są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Bluetooth SIG Inc., a każde użycie tych znaków i logotypów przez firmę LINAK® jest objęte licencją.

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt