Skontaktuj się z Nami Tutaj
Maszyny rolnicze

Rozwiązania do pras belujących

Siłowniki LINAK pozwalają uzyskać precyzję ustawienia i ogólną wydajność pracy pras belujących wykorzystywanych w nowoczesnym rolnictwie.

Prasy belujące

Siłowniki LINAK do precyzyjnej regulacji w prasach belujących

Stałą potrzebą w nowoczesnym rolnictwie jest podnoszenie wydajności. W przypadku pras belujących kluczowe znaczenie ma precyzja ruchu. Aby ją osiągnąć, a w ten sposób utrzymać przez cały czas kontrolę, potrzebna jest niezawodna informacja zwrotna. Korzystanie z siłowników LINAK ze zintegrowanym sterownikiem (IC) to źródło kilku korzyści, takich jak:

  • proste w integracji rozwiązanie;
  • precyzyjne, szybkie i bezobsługowe siłowniki;
  • współpraca z doświadczonym globalnym partnerem.

Belowanie słomy, siana lub kiszonki odbywa się w odmiennych warunkach. Różne rodzaje słomy wymagają bel o różnej gęstości. Zróżnicowanie dotyczy także punktów zerwania siatki oraz ogólnej jakości sznurka. Oznacza to, że nowoczesna prasa belująca musi umożliwiać łatwą regulację. Siłowniki LINAK pomagają zoptymalizować ustawienie poszczególnych elementów: podbieraka, naciągacza siatki i noża.


Prostsze w montażu zaawansowane systemy
Czas i wydajność to słowa kluczowe – zarówno w kontekście prac polowych, jak i produkcji pras belujących. Siłowniki LINAK są pozbawione takich elementów, jak węże, pompy czy sprężarki. System obejmuje tylko kilka kabli podłączonych do skrzynki kontrolnej, co sprawia, że rozwiązania z wykorzystaniem siłowników elektrycznych są wyjątkowo łatwe w montażu. Siłowniki LINAK z magistralą CAN nadają się do prostej integracji na przykład z istniejącym systemem komunikacji w oparciu o magistralę CAN.

Precyzja, prędkość i wysoka jakość
Zanim trafi do sprzedaży, każdy produkt LINAK poddawany jest serii wymagających testów. Nasze rozwiązania do pras belujących odznaczają się trwałością i nie wymagają konserwacji. Wykorzystanie siłowników z obsługą magistrali komunikacyjnej umożliwia również uzyskanie dokładnej informacji zwrotnej dotyczącej położenia, co ułatwia precyzyjną regulację poszczególnych podzespołów prasy belującej.

Współpraca z doświadczonym partnerem o globalnym zasięgu
Po prawie czterdziestu latach wytwarzania wytrzymałych rozwiązań na bazie siłowników elektrycznych dla rolnictwa wiemy w LINAK, co jest potrzebne do prowadzenia prac polowych. Surowe i trudne warunki towarzyszą działalności rolniczej wszędzie, chociaż poszczególne rynki różnią się od siebie. Właśnie z tego powodu w LINAK utrzymujemy 35 biur na pięciu kontynentach. Oznacza to, że zawsze możesz oczekiwać od nas szybkiej reakcji serwisu i wiedzy na temat rynku lokalnego.

Czytaj więcej
Siłownik liniowy LA36
Niezniszczalne play-icon

Niezniszczalne

Zintegrowany sterownik i magistrala komunikacyjna oferują możliwość monitorowania pracy siłowników od momentu ich podłączenia play-icon

Zintegrowany sterownik i magistrala komunikacyjna oferują możliwość monitorowania pracy siłowników od momentu ich podłączenia

Pliki

Więcej o maszynach rolniczych

W folderze opisano rozwiązania, jakie od ponad 25 lat powstają w LINAK na potrzeby wielu zastosowań w rolnictwie.

Przegląd produktów TECHLINE

Odkryj szeroki wybór wytrzymałych produktów o dużej mocy z segmentu TECHLINE. Produkty te zapewniają najwyższą trwałość i niezawodność na potrzeby eksploatacji w trudnych warunkach.

Broszura poświęcona testom w LINAK

Każdy podzespół siłownika poddawany jest serii testów przeprowadzanych w centrum badawczym LINAK. Więcej informacji na ten temat można znaleźć w folderze.

Rozwiązania do maszyn rolniczych

Siłowniki elektryczne LINAK pomagają uprościć rozwiązania w zakresie ruchu i oferować rolnikom na całym świecie czystsze oraz bardziej niezawodne maszyny.

Czytaj więcej

Filmy poświęcone prasom belującym

Dowiedz się więcej o technologii siłowników elektrycznych do zastosowań w prasach belujących. Obejrzyj nasze filmy i zaczerpnij inspiracji.

Zintegrowany sterownik i magistrala komunikacyjna oferują możliwość monitorowania pracy siłowników od momentu ich podłączenia play-icon

Zintegrowany sterownik i magistrala komunikacyjna oferują możliwość monitorowania pracy siłowników od momentu ich podłączenia

Rozwiązania na bazie elektrycznych siłowników liniowych segmentu LINAK TECHLINE do maszyn rolniczych play-icon

Rozwiązania na bazie elektrycznych siłowników liniowych segmentu LINAK TECHLINE do maszyn rolniczych

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt