Skontaktuj się z Nami Tutaj

Pally i MyRobot.cloud

Pally i MyRobot.cloud są oparte na oprogramowaniu stworzonym przez firmę Rocketfarm. System PallyURCap pozwala obsługiwać ruch kolumny podnoszącej ELEVATE™ do kobotów paletyzujących, natomiast MyRobot.cloud umożliwia przeprowadzenie symulacji systemu paletyzacji.

 

Pally: łatwe w użyciu oprogramowanie do kobotów paletyzujących Universal Robots

Dzięki zintegrowaniu kolumny podnoszącej ELEVATE z systemem Pally URCap proces robotyzacji paletyzacji jest łatwy i mniej czasochłonny.

Pally to zaawansowane oprogramowanie do sterowania kobotem paletyzującym. System Pally URCap jest przeznaczony do integracji z kobotami Universal Robots, zapewniając łatwy sposób instalacji i obsługi kobota bez konieczności posiadania umiejętności programowania.

Pally to niezastąpiony standard łatwej paletyzacji za pomocą kobotów Universal Robots, który zapewnia:

Logo Pally, oprogramowanie do paletyzacji stworzone przez firmę Rocketfarm
 
  • Wygodny w obsłudze interfejs: możliwość tworzenia zaawansowanych wzorców paletyzacji w zaledwie kilka minut.
  • Wysoki poziom produktywności: składowanie różnych typów opakowań według tego samego wzorca, kompletacja wielu sztuk jednocześnie, układanie wysokich stosów itp.
  • Wysoki poziom funkcjonalności: łatwy sposób wymiany i instalacji podzespołów z możliwością przełączania między poszczególnymi wzorami układania bez konieczności zmiany oprogramowania.
 

Zacznij korzystać z Pally

 

MyRobot.cloud: narzędzie do symulacji systemu paletyzacji z zastosowaniem cyfrowego bliźniaka

MyRobot.cloud to oparte na technologii chmury rozwiązanie do symulacji procesu paletyzacji, stworzone przez firmę Rocketfarm. Pozwala skonfigurować system paletyzacji z zastosowaniem kolumny podnoszącej ELEVATE w celu uproszczenia i zwiększenia wydajności całego procesu paletyzacji na każdym jego etapie.

Przy pomocy tego narzędzia można stworzyć cyfrowego bliźniaka systemu paletyzacji. Przygotowane i zoptymalizowane wzorce ruchu są następnie programowane w urządzeniu.

Korzyści płynące z MyRobot.cloud:

Logo MyRobot.cloud, cyfrowego rozwiązania z zastosowaniem technologii cyfrowego bliźniaka do symulacji systemu paletyzacji, opracowanego przez Rocketfarm
 
  • Cyfrowy bliźniak systemu paletyzacji: możliwość symulacji i optymalizacji wzorców ruchu przed zaprogramowaniem.
  • Weryfikacja koncepcji: możliwość przetestowania i modyfikacji systemu paletyzacji z zastosowaniem kolumny podnoszącej ELEVATE dla różnych kobotów.
  • Wzrost sprzedaży: możliwość testowania i weryfikacji projektów w technologii cyfrowego bliźniaka z korzyścią dla większej skuteczności spotkań sprzedażowych.
 

Dowiedz się więcej o MyRobot.cloud

 

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt