Skontaktuj się z Nami Tutaj
Diagnostyka obrazowa

Stół rentgenowski

Wraz z postępującym starzeniem się społeczeństwa rośnie zapotrzebowanie na dostęp do diagnostycznych badań obrazowych RTG. Systemy siłowników LINAK wprowadzają ruch, poprawiają bezpieczeństwo i wykorzystują nowoczesne technologie cyfrowe, pozwalając personelowi medycznemu pracować efektywnie.

Stoły rentgenowskie do diagnostyki obrazowej z siłownikami liniowymi LINAK

Rozwiązania systemowe do stołów rentgenowskich

Stół rentgenowski, niezależnie od typu, powinien zapewniać pacjentowi optymalny poziom komfortu i bezpieczeństwa, a personelowi ergonomiczne warunki do wykonywania badań. Nie jest tajemnicą, że sektor opieki medycznej boryka się z problemem niewystarczającej liczby personelu opiekuńczego. Dla służby zdrowia jest to dodatkowe obciążenie i wymaga wprowadzenia rozwiązań technicznych, które będą mogły wspomagać wykonywanie codziennych zabiegów.

Stoły rentgenowskie z dostępem do rozmaitych opcji ruchu i dodatkowych funkcji mogą zniwelować coraz większą presję, jakiej poddawani są radiolodzy. Nasze systemy siłowników wnoszą nową wartość do zastosowań diagnostyki obrazowej. Są źródłem dodatkowych korzyści, które zwiększają wartość całego rozwiązania, takich jak:

  • różnorodność rozwiązań w zakresie ruchu dla większej swobody projektowania
  • optymalny poziom komfortu i bezpieczeństwa pacjenta
  • OneConnect™ - rozwiązanie cyfrowe z możliwością serwisowania urządzeń w trybie zdalnym dla zapewnienia długiego okresu sprawnego działania

Nie jest tajemnicą, że sektor opieki medycznej boryka się z problemem niewystarczającej liczby personelu opiekuńczego. Dla służby zdrowia jest to dodatkowe obciążenie i wymaga wprowadzenia rozwiązań technicznych, które będą mogły wspomagać wykonywanie codziennych zabiegów.

 
 

Różnorodność rozwiązań w zakresie ruchu dla większej swobody projektowania

Systemy LINAK do zastosowań w diagnostyce obrazowej są konstruowane na zasadzie modułowej i projektowane z myślą o możliwości optymalnego dostosowania ich do potrzeb użytkowników aparatury rentgenowskiej. Nasza oferta obejmuje szeroką gamę produktów, które można dopasować do specyfiki danego zastosowania, w tym indywidualnego zapotrzebowania na moc, warunków ograniczonej przestrzeni lub niskiego poziomu hałasu.

 

Optymalny poziom komfortu i bezpieczeństwa

Precyzyjny i płynny ruch oraz bezpieczeństwo mają zasadnicze znaczenie dla zapewnienia najwyższego poziom efektywności oraz jakości terapii.

  • Funkcjonalne systemy i elastyczne schematy ruchu poprawiają jakość wykonywania badań
  • Możliwość ustawienia stołu w pozycji pozwalającej na bezpieczne wejście i zejście z niego ogranicza ryzyko upadku.
  • Stół można szybko przestawić do pozycji Trendelenburga przez naciśnięcie jednego przycisku.
 

Niezawodny system kontroli ruchu

Firma LINAK słynie z wysokiej jakości produktów i przemyślanego działania. Stół rentgenowski musi bezwzględnie pozostawać pod stałą kontrolą. Dlatego też oferujemy naszym klientom łatwy sposób optymalizacji ich procesu wsparcia technicznego z wykorzystaniem rozwiązania LINAK OneConnect™. Zapewnia ono zdalny dostęp do danych serwisowych, umożliwiając szybkie i sprawne rozwiązywanie problemów z dowolnego miejsca na świecie.

Czytaj więcej

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt