Skontaktuj się z Nami Tutaj
Żaluzje i pergole

Budowanie pergoli

Siłowniki elektryczne LINAK pozwalają tworzyć zautomatyzowane systemy zacienienia i ochrony przed deszczem dla zapewnienia komfortu wszystkich osób przebywających na zewnątrz.

Pergole

Rozwiązania z zastosowaniem siłowników do pergoli

Wraz ze wzrostem obciążenia pracą i wywieraniem przez pracodawców coraz większej presji na poprawę produktywności w miejscu pracy rośnie potrzeba spędzania czasu wolnego w warunkach sprzyjających odpoczynkowi i regeneracji. Elektryczne siłowniki liniowe do regulacji pergoli i sterowania zacienieniem oferują szereg korzyści, w tym:

  • czyste i ekologiczne otoczenie;
  • łatwość montażu i bezobsługową eksploatację;
  • odporność na niesprzyjające warunki atmosferyczne.

W każdym miejscu, niezależnie od okoliczności, możliwość regulacji pergoli na potrzeby uzyskania zacienienia lub zadaszenia podnosi komfort przebywania na świeżym powietrzu. Na całym świecie systemy siłownikowe LINAK zwiększają atrakcyjność pergoli, z korzyścią dla właścicieli zarówno domów prywatnych, jak i kawiarni czy restauracji.

Sposób na czystość i oszczędność energii
Siłowniki elektryczne nie wykorzystują oleju ani nie emitują spalin. Są niemal bezgłośne i niezauważalne. Siłowniki LINAK odznaczają się niskim zużyciem energii i powodują najmniejszy możliwy ślad węglowy.

Gwarancja odpoczynku i bezobsługowej eksploatacji
Całkowicie elektryczne rozwiązania są pozbawione takich elementów jak węże, pompy i sprężarki. Nie wymagają więc wykonywania okresowych czynności konserwacyjnych, co jest korzystne z tego względu, że siłowniki często umieszczone są w trudno dostępnych miejscach. Siłowniki elektryczne wymagają jedynie podłączenia przewodu zasilającego i kabla danych łączących je z układem sterowania. I to wszystko! To sprawia, że są proste w montażu i kompatybilne z niemal każdym systemem ochrony przeciwsłonecznej – obsługiwanym zdalnie lub zautomatyzowanym.

Trwałe rozwiązanie na długie lata
W celu potwierdzenia ich trwałości siłowniki LINAK są poddawane rygorystycznym testom. Przekłada się to na pewność długiej żywotności i niezawodności nawet przy niesprzyjającej pogodzie. Rozwiązania na bazie siłowników LINAK są wyposażone w napęd niskonapięciowy, co czyni je bezpieczniejszymi dla zarówno personelu technicznego, jak i gości odpoczywających w cieniu pergoli.

Czytaj więcej
Rozwiązanie oparte na technologii Bluetooth

Pliki

Więcej o pergolach

Pergole zapewniają cień, gdy słońce znajduje się w najwyższym punkcie na niebie. Dowiedz się, w jaki sposób rozwiązania systemowe LINAK zapewniają szybką i łatwą regulację położenia pergoli chroniących przed słońcem.

Więcej o żaluzjach fasadowych

Zintegrowane systemy żaluzji fasadowych pozwalają regulować dostęp światła i ciepła, zapewniając w ten sposób lepszy klimat w pomieszczeniach i poprawiając efektywność energetyczną budynku.

Przegląd produktów TECHLINE

Odkryj szeroki wybór wytrzymałych produktów o dużej mocy z segmentu TECHLINE. Produkty te zapewniają najwyższą trwałość i niezawodność na potrzeby eksploatacji w trudnych warunkach.

Broszura poświęcona testom w LINAK

Każdy podzespół siłownika poddawany jest serii testów przeprowadzanych w centrum badawczym LINAK. Więcej informacji na ten temat można znaleźć w folderze.

Systemy ochrony przed słońcem

Siłowniki LINAK sterujące ruchem pergoli i żaluzji pomagają obniżyć zużycie energii i utrzymać optymalne warunki klimatyczne w budynkach.

Czytaj więcej

Filmy poświęcone pergolom

Dowiedz się więcej o technologii siłowników elektrycznych do zastosowań w pergolach. Obejrzyj nasze filmy i zaczerpnij inspiracji.

Niezniszczalne play-icon

Niezniszczalne

Zintegrowany sterownik i magistrala komunikacyjna oferują możliwość monitorowania pracy siłowników od momentu ich podłączenia play-icon

Zintegrowany sterownik i magistrala komunikacyjna oferują możliwość monitorowania pracy siłowników od momentu ich podłączenia

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt