Skontaktuj się z Nami Tutaj
Wiadomości 31 maja 2022

Stopy Click-on: jedno kliknięcie i gotowe

Gdy wydawało się, że montaż ram LINAK do biurek prostszy ani szybszy już być nie może, poszliśmy o krok dalej i opracowaliśmy system Click-on, który jeszcze bardziej ułatwia połączenie stóp z ramą i stworzenie niezwykle stabilnego biurka z regulacją wysokości.

 

Kliknięcie! To najszybszy ruch, jaki można wykonać

Naukowcy odkryli niedawno, że pstryknięcie palcami to najszybszy ruch, jaki jest w stanie wykonać człowiek – 20 razy szybciej niż mrugnięcie okiem. O ile nie mamy na celu ustanowienia nowego rekordu szybkości, warto zaznaczyć, że mniej więcej tyle właśnie czasu zajmuje montaż jednej stopy z nowym systemem Click-on.

Kobieta pstrykająca palcami.
 

Poprawiamy jakość życia dzięki lepszym rozwiązaniom

Od momentu wprowadzenia naszego pierwszego w historii kompletnego systemu elektrycznej regulacji wysokości do biurek w 1998 roku, projektanci i inżynierowie z firmy LINAK nieustannie opracowują systemy biurkowe, szukając nowych możliwości poprawy jakości życia klientów i użytkowników. Stopy z nowym systemem Click-on to kolejne udoskonalone rozwiązanie, które umożliwia połączenie stóp z ramą w sposób wygodny, intuicyjny i bez użycia narzędzi.

 

Pełna kompatybilność dla maksymalnej swobody projektowania

Stopy z systemem Click-on pasują do trzyczęściowych kolumn DL6 PLUS, DL11 PLUS, DL19 PLUS i DL21 PLUS o przekrojach okrągłym, prostokątnym i kwadratowym oraz prostokątnych i kwadratowych nóg stosowanych w rozwiązaniu Desk Frame 2. Stopy są dostępne w dwóch wariantach długości (710 mm i 560 mm) i trzech kolorach wykończenia (białym, szarym i czarnym).

Stopy Click-on o długości 560 mm i 710 mm, w kolorach białym, szarym i czarnym, zamocowane do nogi biurka. Pasują do nóg o o przekrojach prostokątnym, kwadratowym i okrągłym.

 

Bezbłędne dopasowanie już za pierwszym razem

Stopy z systemem Click-on to ukoronowanie nowoczesnego i łatwego w montażu rozwiązania oraz doskonałe uzupełnienie nowej serii szybkobieżnych kolumn podnoszących DL PLUS™. Nadają się również do rozwiązań LINAK z kompletną ramą, Desk Frame 1 i Desk Frame 2. Jedyne potrzebne śruby to te, które są wykorzystywane do mocowania blatu. Reszta łączona jest na zatrzask! Szybki i łatwy sposób montażu stabilnej podstawy biurka do pracy siedząco-stojącej.

Mocowanie na zatrzask stopy do nogi biurka. Kompatybilne z rozwiązaniami bazującymi na kompletnej ramie do biurek z elektryczną regulacją wysokości, Desk Frame 1 i Desk Frame 2

 

Małe biuro - domowe biuro - każde biuro

Opracowany z myślą o użytkownikach małych biur i biur domowych, nowy system Click-on pozwala zamontować stopy do ramy biurka w niezwykle prosty sposób bez użycia narzędzi. Wystarczy jedno kliknięcie.

Ryzyko błędu jest praktycznie zerowe - to tak proste jak pstryknięcie palcami.

Dzielone zdjęcie biurka z regulacją wysokości w biurze domowym i małym biurze.
 

Poznaj bliżej szeroki asortyment stóp DESKLIFT™ Feet i naszych systemów z kompletną ramą do biurek.

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt