Wiadomości 18 marca 2021

Nowe kompaktowe ramy do biurek – ergonomia małych przestrzeni

Za sprawą niewielkich rozmiarów nowe rozwiązanie Desk Frame 1 w wersji Compact pozwala w większym stopniu wykorzystać możliwości ograniczonych przestrzeni. Nowa rama, która dołącza do oferty produktów serii Desk Frame 1, pasuje do blatów o szerokości już od 1 metra, dzięki czemu nadaje się idealnie do zastosowań zarówno w biurach domowych, jak i innych miejscach dysponujących ograniczoną przestrzenią, takich jak kioski, lobby hotelowe, biblioteki czy ośrodki szkoleniowe.

Kompaktowe ramy do biurek z oferty LINAK

Kompaktowe ramy do biurek z oferty LINAK

Kompaktowe ramy do biurek z oferty LINAK

 

Te same wygody w nowych proporcjach

Regulowane rozwiązanie Desk Frame 1 w wersji Compact (do blatów o szerokości od 100 do 130 cm) zapewnia ten sam poziom ergonomii i komfortu pracy w domu co w biurze i zarazem nie zajmuje niepotrzebnie cennego miejsca na małym metrażu.

Desk Frame 1 pozwala w prosty sposób stworzyć idealne biurko, którego zalety doceni każdy użytkownik. Zaskakujące w swojej prostocie, pomaga chronić zdrowie i zachować prawidłową pozycję pracy przy biurku, czy to w biurze stacjonarnym, czy domowym.

Kompaktowe ramy do biurek z oferty LINAK
 
 

Daj swojej firmie przewagę już na starcie

Proste w montażu rozwiązanie Desk Frame 1 pozwala sprawnie reagować na możliwości, jakie obecnie stwarza dynamicznie zmieniający się rynek. W świecie, w którym praca zdalna szybko staje się nową normą, liczą się przede wszystkim funkcjonalność i ergonomia.

Odpowiedzialność pracodawców za dobrostan pracowników wykracza poza siedziby ich firm i przenika do biur domowych. Im dłużej pracownicy pozostają narażeni na nieodpowiednie warunki pracy, tym większe jest prawdopodobieństwo wystąpienia u nich niekorzystnych długofalowych skutków zdrowotnych. Dlatego firmy muszą szukać rozwiązań, które pozwolą im zadbać o lepszą ergonomię mebli biurowych, przy których ich pracownicy będą mogli wygodnie pracować.

 

Desk Frame 1 w wersji Compact: idealne rozwiązanie do biur domowych

Desk Frame 1 w wersji Compact to szybki i prosty sposób na wprowadzenie rozwiązań do biurek na szybko rozwijający się rynek produktów przeznaczonych do pracy w domu (ang. Work From Home, WFH), bez konieczności jakichkolwiek kompromisów w kwestii konstrukcji ani jakości.

To oznacza, że użytkownik otrzymuje produkt tej samej jakości, znany mu z biura, lecz w rozmiarze dostosowanym do potrzeb i możliwości środowiska domowego.

Kompaktowe ramy do biurek z oferty LINAK
 

Zbuduj własne biurko z elastyczną ramą

Wersja Compact została skonstruowana w oparciu o dobrze znane rozwiązanie DF1 , które umożliwia tworzenie indywidualnych i niepowtarzalnych stanowisk do pracy siedząco-stojącej, poprzez swobodne łączenie większości produktów z oferty segmentu DESKLINE.

Wystarczy wybrać ramę górną w technologii LINAK Kick & Click™ , a następnie połączyć ją z zestawem DESKLIFT™ SetPack (w skład którego wchodzą kolumny podnoszące, skrzynka kontrolna, panel biurkowy i kable) i zestawem stóp DESKLIFT™ Feet. Na koniec pozostaje dobrać blat, który podkreśli indywidualny charakter biurka. Możliwości są praktycznie nieograniczone.

Oferta ram w technologii Kick&Click, poszerzona o wersję Compact, obejmuje następujące rozwiązania:

  • NOWA rama Kick & Click w wersji Compact z możliwością regulacji: Pasuje do blatów o szerokości od 1000 to 1300 mm
  • Rama Kick & Click w wersji Standard z możliwością regulacji: Pasuje do blatów o szerokości od 1400 to 2000 mm
  • Rama Kick & Click w wersji Fixed (bez możliwości regulacji): Pasuje do blatów o szerokości 1200 mm
Kompaktowe ramy do biurek z oferty LINAK
 
 

Jesteśmy tuż obok

Firma LINAK jako partner oferuje światowej klasy wsparcie i jakość. Działając za pośrednictwem 30 lokalnych biur handlowych pomagamy klientom w odkrywaniu nowych trendów i osiągnięciu przewagi konkurencyjnej, łącząc znajomość specyfiki ich rynków z posiadaną wiedzą specjalistyczną i globalnym doświadczeniem. Skontaktuj się z lokalnym oddziałem firmy LINAK.

 

Broszura poświęcona rozwiązaniu Desk Frame 1
Poznaj rozwiązanie LINAK Desk Frame 1 obejmujące wszystkie elementy potrzebne do zbudowania kompletnej ramy biurka z elektryczną regulacją wysokości do pracy stojąco-siedzącej. Rozwiązanie składa się z trzech zestawów: ramy górnej w technologii Kick & Click™, zestawu DL SetPack (zawierającego dwie kolumny podnoszące, skrzynkę kontrolną, panel biurkowy i kable) oraz zestawu DL Feet.

Magazyn online

 
 

 
Nie zostawiajmy ergonomii w biurze

Nie zostawiajmy ergonomii w biurze!
Dostosowując się do nowej rzeczywistości, wiele osób zamieniło biuro na dom. I nawet jeśli sytuacja na świecie ustabilizuje się na tyle, że będzie możliwy powrót do biur, praca zdalna w takim czy innym wymiarze zagości w naszym życiu na dłużej. Dla tych, którzy stoją w obliczu wyzwań, jakie niesie za sobą praca w domu zarówno teraz, jak i w nie tak dalekiej przyszłości, dr Mark Benden i Martha Parker z Centrum Ergonomii na uniwersytecie Texas A&M mają wiele cennych rad i wskazówek.
Dowiedz się więcej...

 

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.