Skontaktuj się z Nami Tutaj
Wiadomości 23 czerwca 2020

Wybierz odpowiednią skrzynkę kontrolną dla swojego sprzętu medycznego

Potrzebujesz CA40, CO61 lub CO71? Nowy Selektor skrzynek kontrolnych pomaga programistom i projektantom regulowanych sprzętów medycznych na całym świecie, uniknąć kłopotów i z łatwością znaleźć właściwą skrzynkę kontrolną dla każdego systemu.

Mimo że większość modeli skrzynek kontrolnych LINAK® ma ten sam kształt, to zawierają one wiele funkcji i opcji, dzięki którym każda z nich jest inna i niepowtarzalna. Niektóre są wyposażone w moduł komunikacji OpenBus™, inne mają cztery kanały, jeszcze inne obsługują technologię bezprzewodową Bluetooth® — lista jest długa.

Aby ułatwić proces wyboru i określić która z nich jest optymalna do danego zastosowania, stworzyliśmy prosty interaktywny wykres ułatwiający klientowi, projektantom i inżynierom znalezienie skrzynki kontrolnej odpowiadającej potrzebom i wymaganiom.

Rozwiązanie to nazywamy Selektorem Skrzynek Kontrolnych LINAK. Wygląda na skomplikowane i zaawansowane — w rzeczywistości jest wręcz przeciwnie. Naszym celem było ułatwienie i przyspieszenie procesu powstawania nowej aplikacji.

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących selektora lub naszych systemów siłowników prosimy o kontakt z lokalnym biurem LINAK.      


Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.