Skontaktuj się z Nami Tutaj
Wiadomości 2 czerwca 2020

Kolumna podnosząca LC3 jest teraz dostępna w wersji dwuczęściowej.

Producenci urządzeń medycznych mają teraz do wyboru jeszcze jeden wariant w segmencie mocnych napędów. Nowa dwuczęściowa kolumna LC3 uzupełnia rodzinę kolumn przeznaczonych do wydajnego i stabilnego podnoszenia. Niezmiennie cicha, bezpieczna i mocna kolumna podnosząca nadaje się idealnie do zastosowania w aparaturze rentgenowskiej, sprzęcie z ramieniem C oraz wszelkich innych urządzeniach, które wymagają wysokiego dynamicznego momentu zginającego.

Dla zastosowań, w których liczą się kompaktowa konstrukcja, małe wymiary zabudowy i zarazem wysoki moment zginający, LINAK® ma rozwiązanie, które sprawdzi się idealnie. Mocna kolumna podnosząca LC3 jest teraz dostępna w wersjach dwu- i trzyczęściowej, zapewniając producentom dostęp do jeszcze większej liczby opcji na potrzeby projektowania urządzeń medycznych z możliwością regulacji położenia.

Taka sama jak LC3 w wersji trzyczęściowej – lecz inna
Nowa dwuczęściowa wersja kolumny podnoszącej odznacza się równie dużą siłą udźwigu co dobrze znana wersja trzyczęściowa. Dwuczęściowa kolumna LC3 została natomiast zaprojektowana specjalnie z myślą o tych zastosowaniach, w których wymagane są wysoki moment zginający i kompaktowa budowa.  Dynamiczny moment zginający, który wynosi 2,100 Nm, w połączeniu z siłą do 6,000 N przy pchaniu, świadczy o wyjątkowej niezawodności kolumny podnoszącej w warunkach ograniczonej przestrzeni. Przy rozmiarach profili wynoszących zaledwie 146 x 146 mm, kolumna w wersji dwuczęściowej nadaje się idealnie do wielu specjalistycznych zastosowań, takich jak stomatologiczne aparaty RTG, sprzęt do badań mammograficznych i rozmaite fotele zabiegowe.

Przyjemny poziom dźwięku zapewnia komfort pacjentów i personelu
Jedną z cech, które wyróżniają kolumny z serii LC, jest bardzo niski i przyjemny poziom dźwięku. Osiągając poziomy nieprzekraczające 50 dB i dbając o jakość dźwięku zapewniamy klientom naszych klientów komfort przyjemnej dla ucha i wyjątkowo płynnej regulacji połączonej z delikatnym uruchamianiem i zatrzymywaniem – dla optymalnego samopoczucia pacjentów i wygody pracy personelu medycznego.

Duża moc zapewnia maksymalną wydajność
Kolumna LC3 w wersji dwuczęściowej jest dostępna w trzech różnych wariantach o sile 4000 N, 5000 N i 6000 N przy pchaniu (i do 4000 N przy ciągnięciu). W zależności od specyfiki urządzenia nadrzędnego, wymiary zabudowy mogą wynosić od 320 mm do 390 mm w przypadku urządzeń do bardziej obciążonych zastosowań.

Obie wersje kolumny można zamocować do podłogi lub sufitu, co sprawia, że jest to rozwiązanie idealne do bardzo wielu zastosowań. W połączeniu z wydajną skrzynką kontrolą CO71, system tworzy napęd o dużej szybkości i zaawansowanych opcjach pamięci. Pozwala to zapewnić szybkie i proste pozycjonowanie, co przekłada się na bardziej wydajną pracę.

Przemyślana organizacja prowadzenia kabli zapewnia łatwe utrzymanie czystości
W celu optymalizacji utrzymania czystości i ograniczenia uciążliwości do niezbędnego minimum, dokładnie przeanalizowaliśmy możliwości organizacji prowadzenia kabli. Ukryliśmy kable wewnątrz obudowy, uzyskując przy tym ponad 30 wariantów prowadzenia kabli przez kolumnę. Organizacja kabli – w tym m.in. kabla zasilającego, pilota, silnika lub uziemienia profilu – nigdy jeszcze nie była tak prosta.

Nowa kolumna podnosząca LINAK LC3 w wersji dwuczęściowej zapewnia stabilne podnoszenie oraz płynny i cichy ruch w zaawansowanych systemach urządzeń medycznych. Cicho, bezpiecznie i wydajnie.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o nowoczesnych kolumnach podnoszących, odwiedź naszą stronę dedykowaną LC3 lub skontaktuj się z lokalnym oddziałem firmy LINAK.

 

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.