Skontaktuj się z Nami Tutaj
Technologie i trendy

Ciche kolumny podnoszące o dużym udźwigu do urządzeń medycznych

Moc, niezawodność i wysoki poziom bezpieczeństwa to niektóre ze słów opisujących kolumny podnoszące LINAK® z serii LC. Tutaj odsłaniamy niektóre tajniki technologii najmocniejszych kolumn podnoszących z dostępnych obecnie na rynku.

Dla LINAK® tworzenie siłowników do ciężkich i wymagających zadań nie jest niczym nowym. Od ponad 35 lat opracowujemy najwyższej jakości systemy do elektrycznej regulacji położenia do wielu zastosowań w branży opieki medycznej.

W naszej ofercie dostępna jest dzisiaj pełna gama elektrycznych kolumn podnoszących, które na całym świecie wyznaczają nowe standardy dla konstrukcji i wydajności pionowych kolumn podnoszących. Seria LINAK LC jest uznawana przez wielu za światowy wzorzec odniesienia zarówno dla mocy i wydajności, a także elegancji wykonania oraz płynnej i bezgłośnej pracy.

Dogodna organizacja prowadzenia kabli, kompaktowe wymiary zabudowy i wysoki moment zginający sprawiają, że kolumny z serii LC są niezwykle wszechstronne w zastosowaniu.

Poniżej prezentujemy niektóre z najbardziej oczywistych korzyści, jakie płyną z doposażenia sprzętu medycznego w kolumny podnoszące LINAK z serii LC.

LINAK – więcej niż dostawca.

ReadMoreButton

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt