Skontaktuj się z Nami Tutaj
Wiadomości 3 lutego 2020

Zasypianie przy włączonym telewizorze nie stanowi już problemu

LINAK® rozbudowuje piloty HC40 o nową funkcję przełącznika czasowego. Przełącznik czasowy będzie standardowo dostępny w pilotach HC40 FRAME™ i HC40 TWIST™ w wersji zaawansowanej. Zapewni użytkownikom nowy wymiar komfortu, a producentom łóżek dodatkowe narzędzie budujące świadomości marki – gwarancję dobrego snu.

Większości z nas zdarzyło się zasnąć podczas oglądania telewizji lub czytania książki. Nagłemu przebudzeniu w środku nocy często towarzyszy ból karku, pleców lub nieprzyjemne uczucie mrowienia w nogach, spowodowane długotrwałym przebywaniem w pozycji siedzącej.

Okazuje się, że to dość powszechne zjawisko. W okresie poprzedzającym prace nad projektem nowego pilota LINAK® HC40 przeprowadziliśy kompleksowe badanie wśród użytkowników łóżek wypoczynkowych z regulacją, z których wielu przyznało się do mimowolnego zasypiania przy włączonym telewizorze.

Rozwiązanie, które uwzględnia rzeczywiste potrzeby
To oczywiste, że łóżka wypoczynkowe z regulacją położenia nie powinny być kojarzone z uczuciem dyskomfortu. Aby wykluczyć tę ewentualność, wprowadziliśmy do naszej oferty przydatne rozwiązanie. Jest to przełącznik czasowy, którego zasada działania jest zbliżona do funkcji automatycznego wyłączenia telewizora. Analogicznie do opcji wyłączenia odbiornika tv po upływie określonego czasu, napęd łóżka wypoczynkowego można zaprogramować na zmianę położenia do pozycji spania. Na tym właśnie polega funkcja „przełącznika czasowego".

Rozwiązanie jest bardzo proste w obsłudze i stanowi naszą odpowiedź na pytanie użytkowników łóżek z elektryczną regulacją położenia: „Co się stanie, jeśli zasnę w pozycji siedzącej?”

Zasypianie przy włączonym telewizorze nie stanowi już problemu
 

Marka, która zapewnia spokojny sen w wygodnym łóżku
Piloty LINAK® z serii HC40  – HC40 FRAME™ i HC40 TWIST™ przyczyniają się do umocnienia lub pogłębienia postrzegania produktów marki jako gwarancji wygody użytkowania. Oba modele w wersji Advanced są standardowo dostępne z przełącznikiem czasowym i z całą pewnością zapewnią dodatkową wartość producentom i dystrybutorom ekskluzywnych łóżek wypoczynkowych.

Użytkownicy są skłonni zainwestować więcej w lepszą jakość odpoczynku i snu, a wygoda jest jednym z najważniejszych argumentów sprzedażowych. Nasi klienci będą mogli zaoferować im jeszcze jedną funkcję uznawaną przez użytkowników za naprawdę wartościową. Wiemy to, ponieważ zapytaliśmy ich o to!

Marka, która zapewnia swoim klientom korzyść w postaci gwarancji dobrego snu, poprawiając dzięki temu jakość ich życia!

Piloty HC40 TWIST™ Advanced i HC40 FRAME™ Advanced można zamówić z funkcją przełącznika czasowego
Piloty HC40 TWIST™ Advanced i HC40 FRAME™ Advanced można zamówić z funkcją przełącznika czasowego.
 

*Przełącznik czasowy wymaga włączonej funkcji napędu automatycznego. 

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.