Skontaktuj się z Nami Tutaj
Wiadomości 6 stycznia 2020

Wygodnie korzystaj z łóżka wypoczynkowego dzięki funkcji cichego alarmu

Dzięki pilotowi LINAK® HC40 nie tylko wykorzystasz użyteczność i wyrafinowane wzornictwo. W zaawansowanych wersjach HC40 FRAME™ i HC40 TWIST™ użytkownicy mogą włączyć delikatny masaż jako alternatywę dla porannego budzika.

Wszyscy to znamy. Gdy budzik się włącza wcześnie rano, nie zawsze zdążysz włączyć drzemkę lub wyłączyć alarm, zanim druga osoba przebywająca w sypialni się obudzi. A mogłaby jeszcze pospać, bo wstaje dopiero za godzinę. Nie jest to dobry początek dnia.

Ale takiej sytuacji można łatwo zapobiec. Dzięki pilotowi LINAK® HC40 Advanced  możesz zaoferować swoim klientom „cichy alarm”*.

To całkiem proste, naprawdę. Gdy alarm zostanie wyłączony, słyszalny jest jedynie cichy dźwięk silników mechanizmu masażu delikatnie masującego plecy, aż dana osoba zostanie obudzona.

Nie budź innych hałaśliwym budzikiem — użyj cichego alarmu uruchamianego pilotem HC40 dla regulowanych łóżekNie budź innych hałaśliwym budzikiem — użyj cichego alarmu uruchamianego pilotem HC40 Advanced.
 

Przeczytaj, jak to działa, w jaki sposób wpisuje się w trend bycia offline i jak umożliwia rozpoznawanie Twojej marki jako dbającej o spokój w domu.

*Funkcja cichego alarmu jest dostępna tylko dla systemów z silnikami do masażu.

Cichy alarm wykorzystuje silniki do masażu zamiast alarmu dźwiękowego, aby obudzić użytkownika.
 

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Kontakt