Skontaktuj się z Nami Tutaj
Wiadomości 12 grudnia 2019

Dowiedz się, co tak naprawdę myślą konsumenci!

Zanim zaczęliśmy projektować pilota HC40, zapytaliśmy dużą grupę osób, korzystających z łóżek wypoczynkowych, o ich przyzwyczajenia i preferencje. Oto co odkryliśmy.

Gdy rozpoczynaliśmy opracowywanie pilota HC40, zdecydowaliśmy się na współpracę z agencją projektową w celu przeprowadzenia najszerszego w historii projektu użytkowo-badawczego produktu LINAK. Przeanalizowano szereg ludzkich zachowań, sporządzono kolejne mapy cieplne oraz przeprowadzono wiele testów z udziałem użytkowników. W obszernej ankiecie zapytano dwie grupy, każda po pięćset osób, używających obecnie i zainteresowanych na przyszłość produktem, o wszystko — od dochodów, codziennych czynności i ogólnych preferencji projektowych do konkretnych oczekiwań wobec kolejnego łóżka wypoczynkowego. Końcowy rezultat: Ponad 1500 stron wartościowych, rzetelnych opinii.

Skróciliśmy przegląd do 7 pomocnych wskazówek dla każdego, kto projektuje produkty konsumenckie.

Przejdź do dalszych informacji na temat konsumentów.

Źródła: Badanie LINAK przeprowadzone przez Artlinco A/S. & Christian Jantzen, AAU, Panksepp i Artlinco A/S.

Więcej informacji o wersjach HC40 Standard  i HC40 Advance pilota można znaleźć na stronie: Pilot, który wychodzi naprzeciw potrzebom użytkowników

 

Masz pytanie?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.