Wiadomości 10 grudnia 2019

Więcej opcji regulacji łóżek wypoczynkowych

Spektrum możliwości w zakresie tworzenia rozwiązań z regulacją położenia jest obecnie jeszcze szersze. W ofercie LINAK® pojawił się elegancki i zarazem bardzo mocny siłownik pojedynczy LA18 IC. Siłowniki te są odpowiedzią na potrzeby producentów łóżek w zakresie wprowadzenia do systemu regulacji łóżka dodatkowego udźwigu i większej liczby zintegrowanych funkcji.

Wprowadzenie nowego produktu do asortymentu LINAK® do łóżek wypoczynkowych zapewnia – jednym ruchem – dostęp do wielu nowych opcji.

Siłownik liniowy LA18 IC (ze zintegrowanym sterownikiem) oferuje producentom jeszcze więcej mocy, co może nawet pozwolić na poszerzenie oferty o nowe modele łóżek.

Większa moc dostępna w każdej chwili
Podczas konstruowania regulowanych łóżek wypoczynkowych z napędami LINAK® projektanci w Europie sięgają najczęściej po siłowniki TWINDRIVE® TD4 i TD5. Obydwa modele posiadają zintegrowany sterownik (technologia IC), co umożliwia tworzenie łóżek wyposażonych w kompaktowe i dyskretne systemy regulacji położenia.

Co więcej – system niezmiennie oferuje funkcje, takie jak oświetlenie pod łóżkiem, silnik mechanizmu masażu i obsługa łóżka w technologii bezprzewodowej – przy pomocy pilota HC40 lub aplikacji na telefonie.

Zestawy LA18 IC Advanced i LA18 IC StandardZestawy LA18 IC Advanced i LA18 IC Standard
 

W miarę jak konstrukcje łóżek stają coraz cięższe, bywa, że siłownik podwójny może nie wystarczać. Dlatego też dodaliśmy do naszej oferty siłownik LA18 IC ! Zestawy siłowników można połączyć w system składający się z serii mocnych siłowników pojedynczych, z których każdy odznacza się siłą pchania do 6000 N – bez konieczności szukania wolnego miejsca na montaż skrzynki kontrolnej.


Prosty montaż z tylnym uchwytem mocującym
Model LA18 IC może zostać wyposażony w tylny uchwyt mocujący (Ø33,8 mm), który pozwala w prosty i sybki sposób zamontować siłowniki do ramy łóżka. Wbudowana technologia Bluetooth® Low Energy (BLE) zapewnia dodatkowo dostęp do rozmaitych przydatnych funkcji, w które zostały wyposażone nasze najnowsze piloty obsługowe: HC40 FRAME™ i HC40 TWIST™.


Niski poziom hałasu - logo

Cichy siłownik do mocnych łóżek
Pomimo dużego udźwigu, zestawy siłowników the LA18 IC pracują płynnie i cicho

 

Aby dowiedzieć się więcej na temat wykorzystania najnowocześniejszej technologii siłowników elektrycznych w nowoczesnych łóżkach wypoczynkowych, prosimy o kontakt z lokalnym oddziałem firmy LINAK®

 
LA18 IC Advanced LA18 IC Standard

Masz pytanie dotyczące technologii siłowników elektrycznych?

- Nasz zespół z przyjemnością udzieli Ci pomocy w kwestiach technicznych, przy realizacji nowych projektów oraz wszelkiego innego wsparcia.

Subskrybuj wiadomości firmy LINAK

Otrzymuj aktualne informacje o tym, w jaki sposób technologia siłowników podąża za współczesnymi megatrendami i stawia czoła wyzwaniom przyszłości.